2726
عنوان

تا حالاشده بفهمید یکی از اقوام اینده شماست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 47 پست
حالا شما بزرگتری یا زن دایی؟

زنداییم‌‌‌...بابا حتی غذای مورد علاقمون یکیه ..اولا میگفتم اااا زندایی منم دوس دارم ..‌ااا منن از این رنگ خوشم میاد بعد دیدم کلا کپی همیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من کسی رو میشناسم همسن ، هم اسم ، اسم پدر یکیه با یکی دیگه

اما بقیه چیزهاشون شبیه نیست

یا تیپ شخصیتیه خیلیی شبیه ، در حدی ک حرفاشون باهم مشترک میشه دایم

با اینکه اصلااا بهم ربطی نداشت

یا اینکه یه محیط قبلا برام اشنا باشه ک تا حالا نرفته باشم امل همه اینا باهم نه دیدم نه شنیدم

اخه تناسخ دنیاهای موازی این چیزا هم ب انی ک میگی نمیخوره.. ن

یادم تورو فراموش..
2728
خوب ببین یه تفاوت الان هست.اونم زمان ازدواجه.اون دیرتر از شما ازدواج کرده.

ن زودتر ازدواج کرد چند ساله...منم دوسال ازدواج کردم‌‌‌..ی مدت بی خیال این موضوع شدم گفتم همش الکیه تشابه اسمی پیش میاد یا ممکنه سلیقه ها یکی باشه ولی بعضی اتفاقات باعث شد دوباره بهش فکر کنم خیلی چیزا هست ک‌کلا نمیشه بگم‌.‌.بخدا دارم دیوونه میشم 

ببین من کسی رو میشناسم همسن ، هم اسم ، اسم پدر یکیه با یکی دیگه اما بقیه چیزهاشون شبیه نیست یا ...

خودم روانشاسی خوندم هرچی میشینم فکر‌میکنم یچیزی هست همه رو یادداشت کردم اصلا اتفاقات مشترکو بگم باورت نمیشه...اتفاقاتی ک‌مدرکشم هستا ن‌بگی الکی میگی یا از خودت در میاری ن بخدا ب جان‌خانوادم ...دوس دارم‌بفهمم چی بچیه 

ن زودتر ازدواج کرد چند ساله...منم دوسال ازدواج کردم‌‌‌..ی مدت بی خیال این موضوع شدم گفتم همش الکیه ت ...

اگه فکر میکنی آینده شماست.بد نیست لااقل جلوجلو میفهمی چی برات پیش میاد

من بودم اینجوری به قضیه نگاه میکردم

ما هم یه همسایه داریم، خانمه تقریبا 9 سال از من بزرگتره

جفتمون متولد یه ماهیم

جفتمون زن بابا داریم و اسماشون هم یکیه

اخلاقامون کپی همه

خرجا هم میریم باورشون نمیشه خواهر نیستیم

جفتمون دوتا دختر داریم

شوهرامونم هم رشته و خیلی شبیه بهم هستن

ولی چرا واقعا؟ 

اگه فکر میکنی آینده شماست.بد نیست لااقل جلوجلو میفهمی چی برات پیش میاد من بودم اینجوری به قضیه نگاه ...

خب میترسم برادر کوچیکش ک هم اسم برادر کوچیکمه تو تصادف فوت کرد چند روز پیش بیخیال شده بودم تا این اتفاق افتاد...از اون روز تا الان جونم داره در میاد ک نکنه برا منم.پیش بیاد بخدا دارم دیوونه میشم.‌‌.اخه مگه میشه اصلا همچین چیزی؟ بفهمی چی ب جیه جز خدا کسی از اینده باخبر نیست پس چطور میشه

ما هم یه همسایه داریم، خانمه تقریبا 9 سال از من بزرگتره جفتمون متولد یه ماهیم جفتمون زن بابا داریم ...

دیدی چقدر باورش سخته؟ فکر کن من هر اتفاقی واسش افتاده واسم داره پیش میاد بزرگتره منه حساب مکینم تو همون سن واسش پیش اومده...همه رو هم دارم‌یادداشت میکنم

آره خیلی سخته.ولی یه نفر که کف بینی بلد بود وکارشم این نبود(فرهنگی ودبیر بود)چند ساله پیش بهم گفت من خودم میبینم خطوط کف دستم تغییر میکنه.یعنی سرنوشت رو میشه تغییر  داد.حالا مثلا شما هم وقتی اینو میبینی زیاد صدقه بده ویه جاهایی برای رفع بلا داوطلبانه کمک کن تا قضیه تغییر کنه

خود این خانم به من گفت عمرت کوتاه بوده ولی یه کاری کردی که عمرت بیشتر شده

این خانمی که میگم برا هرکس کف بینی میکرد کامل ودرست درمیومد وپولم نمیگرفت.فقط تو جمع دوستان وهمکاران

آره خیلی سخته.ولی یه نفر که کف بینی بلد بود وکارشم این نبود(فرهنگی ودبیر بود)چند ساله پیش بهم گفت من ...

ببین خیلی چیزا هست اگر‌بهت بگم‌باورت نمیشه چکار کنم دارم‌میمیرم از استرس و ناراحتی کاش این‌حس لعنتی نبود

ببین خیلی چیزا هست اگر‌بهت بگم‌باورت نمیشه چکار کنم دارم‌میمیرم از استرس و ناراحتی کاش این‌حس لعنتی ...

خیلی عجیبه.

من واقعا اگه این مورد نزدیکم بود فقط به عنوان یه فرصت بهش نگاه میکردم.سعی میکردم از وقوع اتفاقات بد جلوگیری کنم یا با تلاش کمبودهایی که ایجاد میشه رو درست کنم

گرچه برا هیچکس راحت نیست آیندشو بدونه

2706