1147
1226
عنوان

تا حالاشده بفهمید یکی از اقوام اینده شماست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 47 پست
ما هم یه همسایه داریم، خانمه تقریبا 9 سال از من بزرگتره جفتمون متولد یه ماهیم جفتمون زن بابا داریم ...

دیدی چقدر باورش سخته؟ فکر کن من هر اتفاقی واسش افتاده واسم داره پیش میاد بزرگتره منه حساب مکینم تو همون سن واسش پیش اومده...همه رو هم دارم‌یادداشت میکنم

آره خیلی سخته.ولی یه نفر که کف بینی بلد بود وکارشم این نبود(فرهنگی ودبیر بود)چند ساله پیش بهم گفت من خودم میبینم خطوط کف دستم تغییر میکنه.یعنی سرنوشت رو میشه تغییر  داد.حالا مثلا شما هم وقتی اینو میبینی زیاد صدقه بده ویه جاهایی برای رفع بلا داوطلبانه کمک کن تا قضیه تغییر کنه

خود این خانم به من گفت عمرت کوتاه بوده ولی یه کاری کردی که عمرت بیشتر شده

این خانمی که میگم برا هرکس کف بینی میکرد کامل ودرست درمیومد وپولم نمیگرفت.فقط تو جمع دوستان وهمکاران

آره خیلی سخته.ولی یه نفر که کف بینی بلد بود وکارشم این نبود(فرهنگی ودبیر بود)چند ساله پیش بهم گفت من ...

ببین خیلی چیزا هست اگر‌بهت بگم‌باورت نمیشه چکار کنم دارم‌میمیرم از استرس و ناراحتی کاش این‌حس لعنتی نبود

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

ببین خیلی چیزا هست اگر‌بهت بگم‌باورت نمیشه چکار کنم دارم‌میمیرم از استرس و ناراحتی کاش این‌حس لعنتی ...

خیلی عجیبه.

من واقعا اگه این مورد نزدیکم بود فقط به عنوان یه فرصت بهش نگاه میکردم.سعی میکردم از وقوع اتفاقات بد جلوگیری کنم یا با تلاش کمبودهایی که ایجاد میشه رو درست کنم

گرچه برا هیچکس راحت نیست آیندشو بدونه

1156
خب میترسم برادر کوچیکش ک هم اسم برادر کوچیکمه تو تصادف فوت کرد چند روز پیش بیخیال شده بودم تا این ات ...

عزیزم صدقه بده و از خود خدا کمک بخواه و مطمئن باش همه چی دست خداست. 

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.  تصمیم گرفتم مثبت باشم و انرژی های مثبت جذب کنم. همه چی به زودی رو به راه میشه . خدایا ممنونم
خودم روانشاسی خوندم هرچی میشینم فکر‌میکنم یچیزی هست همه رو یادداشت کردم اصلا اتفاقات مشترکو بگم باور ...

نمیدونم چی باید بگم

فقط میدونم خیلی چیزا هست ک ما نمیدونیم و واقعا برامون قابل درک نیست

اما خیلیییی جالبه!! 

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️