1232
1226
عنوان

تا حالاشده بفهمید یکی از اقوام اینده شماست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 47 پست

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

بسم الله

من ترسیدم  

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
بقیه هم متوجه این موضوع شدن؟همون تشابه اخلاقی و..

اره همه میگن چ‌باحال مگه میشه جال اینجاست همسر من بچه هفتم خانوادست داییمم بچه هفتمه 😂😂 بخدا دوس دارم یکی بیاد علمی جوابمو بده اخه چطور ممکنه...همه مسخره میکنن این موضوع رو داییم میگه پیش میاد تو دنیا همجین چیزایی هست تو بزرگش میکنی 

1213
حالا شما بزرگتری یا زن دایی؟

زنداییم‌‌‌...بابا حتی غذای مورد علاقمون یکیه ..اولا میگفتم اااا زندایی منم دوس دارم ..‌ااا منن از این رنگ خوشم میاد بعد دیدم کلا کپی همیم

ببین من کسی رو میشناسم همسن ، هم اسم ، اسم پدر یکیه با یکی دیگه

اما بقیه چیزهاشون شبیه نیست

یا تیپ شخصیتیه خیلیی شبیه ، در حدی ک حرفاشون باهم مشترک میشه دایم

با اینکه اصلااا بهم ربطی نداشت

یا اینکه یه محیط قبلا برام اشنا باشه ک تا حالا نرفته باشم امل همه اینا باهم نه دیدم نه شنیدم

اخه تناسخ دنیاهای موازی این چیزا هم ب انی ک میگی نمیخوره.. ن

1167
خوب ببین یه تفاوت الان هست.اونم زمان ازدواجه.اون دیرتر از شما ازدواج کرده.

ن زودتر ازدواج کرد چند ساله...منم دوسال ازدواج کردم‌‌‌..ی مدت بی خیال این موضوع شدم گفتم همش الکیه تشابه اسمی پیش میاد یا ممکنه سلیقه ها یکی باشه ولی بعضی اتفاقات باعث شد دوباره بهش فکر کنم خیلی چیزا هست ک‌کلا نمیشه بگم‌.‌.بخدا دارم دیوونه میشم 

ببین من کسی رو میشناسم همسن ، هم اسم ، اسم پدر یکیه با یکی دیگه اما بقیه چیزهاشون شبیه نیست یا ...

خودم روانشاسی خوندم هرچی میشینم فکر‌میکنم یچیزی هست همه رو یادداشت کردم اصلا اتفاقات مشترکو بگم باورت نمیشه...اتفاقاتی ک‌مدرکشم هستا ن‌بگی الکی میگی یا از خودت در میاری ن بخدا ب جان‌خانوادم ...دوس دارم‌بفهمم چی بچیه 

ن زودتر ازدواج کرد چند ساله...منم دوسال ازدواج کردم‌‌‌..ی مدت بی خیال این موضوع شدم گفتم همش الکیه ت ...

اگه فکر میکنی آینده شماست.بد نیست لااقل جلوجلو میفهمی چی برات پیش میاد

من بودم اینجوری به قضیه نگاه میکردم

ما هم یه همسایه داریم، خانمه تقریبا 9 سال از من بزرگتره

جفتمون متولد یه ماهیم

جفتمون زن بابا داریم و اسماشون هم یکیه

اخلاقامون کپی همه

خرجا هم میریم باورشون نمیشه خواهر نیستیم

جفتمون دوتا دختر داریم

شوهرامونم هم رشته و خیلی شبیه بهم هستن

ولی چرا واقعا؟ 

من و دخترام، شما همه 😜😜
اگه فکر میکنی آینده شماست.بد نیست لااقل جلوجلو میفهمی چی برات پیش میاد من بودم اینجوری به قضیه نگاه ...

خب میترسم برادر کوچیکش ک هم اسم برادر کوچیکمه تو تصادف فوت کرد چند روز پیش بیخیال شده بودم تا این اتفاق افتاد...از اون روز تا الان جونم داره در میاد ک نکنه برا منم.پیش بیاد بخدا دارم دیوونه میشم.‌‌.اخه مگه میشه اصلا همچین چیزی؟ بفهمی چی ب جیه جز خدا کسی از اینده باخبر نیست پس چطور میشه

1220