1711
1707

اینکه سخت مسته خوابی

ولی

خوابت نمیبره ینی یچیزی کمه

اون یچیز میتونه حتی یه

شب بخیر ساده باشه..!!!

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش

😂 بهونه نیارر خواهههر من

بیخوابیم مگه نه بیا من تا صبح ب تک تکمون میگن شب بخیر اگه خوابیدید 🤣

میخوام التماستون کنم ، التماس کنم واسه سلامتی یه عزیز دعا کنین.. میگن خدا دعایی ک برای بقیه بکنی رو زودتر براورده میکنه..تا اخر عمر ممنونتونم..پشتوانه‌ی یه‌ خانواده ، امید خیلی ها هستن ، بودنشون کمک زندگی خیلی ها هست ،ایشااله خیر از دنیا  و اخرتتون ببینید

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

1718

الان اذان صبح گفتن بهترین کار اینه نماز صبح بخونیم بعدش با ارامش کامل بخوابیم

خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس  اسم پسرمو گذاشتم امیرعباس 😍خدایا به پسرم سلامتی بده خدایا شکرت نی نیم به دنیا اومد❤❤
1665
😂 بهونه نیارر خواهههر من بیخوابیم مگه نه بیا من تا صبح ب تک تکمون میگن شب بخیر اگه خوابیدید 🤣

منظورش این نبود چرا الکی خودتونو میپیچونین

یا واقعاشاید تااین حد ازقضیه بفهمین

هرکی باما گشته یه دور زده برگشته

شبت پرتقالی🍊🍸

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1709
منظورش این نبود چرا الکی خودتونو میپیچونین یا واقعاشاید تااین حد ازقضیه بفهمین

ای کیو چند هزارین شما 😂😂

تروخداات منظورش این نبود؟!!!

تنهایی اینا رو میفهمین یا از بقیه هم کمک میگیرین

خداروشکر شما انیشتنی 😂😂

یوقت چشمتون نزنن 🤣 فک کنم این دیلی مغزیتون باعث شده نفهمین جنبه شوخی حرفارو..

میخوام التماستون کنم ، التماس کنم واسه سلامتی یه عزیز دعا کنین.. میگن خدا دعایی ک برای بقیه بکنی رو زودتر براورده میکنه..تا اخر عمر ممنونتونم..پشتوانه‌ی یه‌ خانواده ، امید خیلی ها هستن ، بودنشون کمک زندگی خیلی ها هست ،ایشااله خیر از دنیا  و اخرتتون ببینید
1717