1421
1411

اینکه سخت مسته خوابی

ولی

خوابت نمیبره ینی یچیزی کمه

اون یچیز میتونه حتی یه

شب بخیر ساده باشه..!!!

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش

😂 بهونه نیارر خواهههر من

بیخوابیم مگه نه بیا من تا صبح ب تک تکمون میگن شب بخیر اگه خوابیدید 🤣

بودن بعضی ادما ب زندگی رنگ میده🌈حس خوشبختی میده، امید و انگیزه میده..اینکه قدر این ادمارو بدونی یا نه انتخاب توعه،میتونی تا موقعی ک هستن کنارشون باشی،شاد باشی،زندگی کنی..میتونی قشنگیای زندگیت رو فدای مشکلاتت نکنی❤️همه مشکل دارن ولی تو میتونی شاد باشی🌺

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1390

شبتون بخیر

روزها قاتلمن غیر از جمعه که خون ریزتره *** حال و روزم جمعه ها از خود جمعه غم انگیزتره *** کوچ کردی از من***  قهر کردی حتما،*** یه زمستون سردم*** بگو برمیگردم *** شب ها بیدارم همه شب هایی که بی تو مردم *** همه زخمایی که همه عمرم از فراقت خوردم *** همرو پس میگیرم ، نه شوخی کردم *** شهرزاد قصه ها بگو برمیگردم *** نذار اینجا برگم، طعمه زردی پاییز بشه *** فصل آخر بی تو قصه ای تلخ و غم انگیز بشه *** دلبر مغرورم ، عشق بی دردم *** ای تموم قصه ها ، بگو بر میگردم

الان اذان صبح گفتن بهترین کار اینه نماز صبح بخونیم بعدش با ارامش کامل بخوابیم

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس میخوام اسم پسرمو بذارم امیرعباس 😍انشالله
1394
😂 بهونه نیارر خواهههر من بیخوابیم مگه نه بیا من تا صبح ب تک تکمون میگن شب بخیر اگه خوابیدید 🤣

منظورش این نبود چرا الکی خودتونو میپیچونین

یا واقعاشاید تااین حد ازقضیه بفهمین

هرکی باما گشته یه دور زده برگشته

شبت پرتقالی🍊🍸

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1427
بچه ها منو دعوا کنین برم بخوابم.تو شادیاتون جبران کنم😂

روزها قاتلمن غیر از جمعه که خون ریزتره *** حال و روزم جمعه ها از خود جمعه غم انگیزتره *** کوچ کردی از من***  قهر کردی حتما،*** یه زمستون سردم*** بگو برمیگردم *** شب ها بیدارم همه شب هایی که بی تو مردم *** همه زخمایی که همه عمرم از فراقت خوردم *** همرو پس میگیرم ، نه شوخی کردم *** شهرزاد قصه ها بگو برمیگردم *** نذار اینجا برگم، طعمه زردی پاییز بشه *** فصل آخر بی تو قصه ای تلخ و غم انگیز بشه *** دلبر مغرورم ، عشق بی دردم *** ای تموم قصه ها ، بگو بر میگردم
منظورش این نبود چرا الکی خودتونو میپیچونین یا واقعاشاید تااین حد ازقضیه بفهمین

ای کیو چند هزارین شما 😂😂

تروخداات منظورش این نبود؟!!!

تنهایی اینا رو میفهمین یا از بقیه هم کمک میگیرین

خداروشکر شما انیشتنی 😂😂

یوقت چشمتون نزنن 🤣 فک کنم این دیلی مغزیتون باعث شده نفهمین جنبه شوخی حرفارو..

بودن بعضی ادما ب زندگی رنگ میده🌈حس خوشبختی میده، امید و انگیزه میده..اینکه قدر این ادمارو بدونی یا نه انتخاب توعه،میتونی تا موقعی ک هستن کنارشون باشی،شاد باشی،زندگی کنی..میتونی قشنگیای زندگیت رو فدای مشکلاتت نکنی❤️همه مشکل دارن ولی تو میتونی شاد باشی🌺
1391