1421
1411

اینکه سخت مسته خوابی

ولی

خوابت نمیبره ینی یچیزی کمه

اون یچیز میتونه حتی یه

شب بخیر ساده باشه..!!!

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436

شبتون بخیر

روزها قاتلمن غیر از جمعه که خون ریزتره *** حال و روزم جمعه ها از خود جمعه غم انگیزتره *** کوچ کردی از من***  قهر کردی حتما،*** یه زمستون سردم*** بگو برمیگردم *** شب ها بیدارم همه شب هایی که بی تو مردم *** همه زخمایی که همه عمرم از فراقت خوردم *** همرو پس میگیرم ، نه شوخی کردم *** شهرزاد قصه ها بگو برمیگردم *** نذار اینجا برگم، طعمه زردی پاییز بشه *** فصل آخر بی تو قصه ای تلخ و غم انگیز بشه *** دلبر مغرورم ، عشق بی دردم *** ای تموم قصه ها ، بگو بر میگردم

الان اذان صبح گفتن بهترین کار اینه نماز صبح بخونیم بعدش با ارامش کامل بخوابیم

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس میخوام اسم پسرمو بذارم امیرعباس 😍انشالله
1432
😂 بهونه نیارر خواهههر من بیخوابیم مگه نه بیا من تا صبح ب تک تکمون میگن شب بخیر اگه خوابیدید 🤣

منظورش این نبود چرا الکی خودتونو میپیچونین

یا واقعاشاید تااین حد ازقضیه بفهمین

هرکی باما گشته یه دور زده برگشته

شبت پرتقالی🍊🍸

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1387
بچه ها منو دعوا کنین برم بخوابم.تو شادیاتون جبران کنم😂

روزها قاتلمن غیر از جمعه که خون ریزتره *** حال و روزم جمعه ها از خود جمعه غم انگیزتره *** کوچ کردی از من***  قهر کردی حتما،*** یه زمستون سردم*** بگو برمیگردم *** شب ها بیدارم همه شب هایی که بی تو مردم *** همه زخمایی که همه عمرم از فراقت خوردم *** همرو پس میگیرم ، نه شوخی کردم *** شهرزاد قصه ها بگو برمیگردم *** نذار اینجا برگم، طعمه زردی پاییز بشه *** فصل آخر بی تو قصه ای تلخ و غم انگیز بشه *** دلبر مغرورم ، عشق بی دردم *** ای تموم قصه ها ، بگو بر میگردم
منظورش این نبود چرا الکی خودتونو میپیچونین یا واقعاشاید تااین حد ازقضیه بفهمین

ای کیو چند هزارین شما 😂😂

تروخداات منظورش این نبود؟!!!

تنهایی اینا رو میفهمین یا از بقیه هم کمک میگیرین

خداروشکر شما انیشتنی 😂😂

یوقت چشمتون نزنن 🤣 فک کنم این دیلی مغزیتون باعث شده نفهمین جنبه شوخی حرفارو..

دلم برات تنگ میشه..انقدر زیاد ک نمیدونم چطور باید تو این دلتنگی زندگی کرد
1437