1265
1254

اینکه سخت مسته خوابی

ولی

خوابت نمیبره ینی یچیزی کمه

اون یچیز میتونه حتی یه

شب بخیر ساده باشه..!!!

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

شبتون بخیر

چشم های تو قوطی رنگ اند *** همه جا را سیاه می گیرد*** به تو نزدیک می شود شب من *** نفسم بوی ماه می گیرد*** ما بناهای محکمی بودیم ***بولدزرها خرابمان کردند *** بعد از آن هر خرابه ای ما را*** با خودش اشتباه می گیرد***هر درختی که بر زمین افتاد *** هر چه گنجشک بود را پر داد *** خونبهای درخت ها را باغ *** از منِ بی گناه می گیرد***صبح امروز کاملا تلخ است *** می توان چای دم نکرد امروز *** استکان را که می برم به دهان *** چای هم طعم آه می گیرد

🙄

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

الان اذان صبح گفتن بهترین کار اینه نماز صبح بخونیم بعدش با ارامش کامل بخوابیم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامانم شدم اونم شب ولادت امام زمان😍خواهرا میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘
1221
😂 بهونه نیارر خواهههر من بیخوابیم مگه نه بیا من تا صبح ب تک تکمون میگن شب بخیر اگه خوابیدید 🤣

منظورش این نبود چرا الکی خودتونو میپیچونین

یا واقعاشاید تااین حد ازقضیه بفهمین

هرکی باما گشته یه دور زده برگشته

شبت پرتقالی🍊🍸

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1264
بچه ها منو دعوا کنین برم بخوابم.تو شادیاتون جبران کنم😂

چشم های تو قوطی رنگ اند *** همه جا را سیاه می گیرد*** به تو نزدیک می شود شب من *** نفسم بوی ماه می گیرد*** ما بناهای محکمی بودیم ***بولدزرها خرابمان کردند *** بعد از آن هر خرابه ای ما را*** با خودش اشتباه می گیرد***هر درختی که بر زمین افتاد *** هر چه گنجشک بود را پر داد *** خونبهای درخت ها را باغ *** از منِ بی گناه می گیرد***صبح امروز کاملا تلخ است *** می توان چای دم نکرد امروز *** استکان را که می برم به دهان *** چای هم طعم آه می گیرد
منظورش این نبود چرا الکی خودتونو میپیچونین یا واقعاشاید تااین حد ازقضیه بفهمین

ای کیو چند هزارین شما 😂😂

تروخداات منظورش این نبود؟!!!

تنهایی اینا رو میفهمین یا از بقیه هم کمک میگیرین

خداروشکر شما انیشتنی 😂😂

یوقت چشمتون نزنن 🤣 فک کنم این دیلی مغزیتون باعث شده نفهمین جنبه شوخی حرفارو..

1241