1147
1267

اینکه سخت مسته خوابی

ولی

خوابت نمیبره ینی یچیزی کمه

اون یچیز میتونه حتی یه

شب بخیر ساده باشه..!!!

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

شبتون بخیر

چشم های تو قوطی رنگ اند *** همه جا را سیاه می گیرد*** به تو نزدیک می شود شب من *** نفسم بوی ماه می گیرد*** ما بناهای محکمی بودیم ***بولدزرها خرابمان کردند *** بعد از آن هر خرابه ای ما را*** با خودش اشتباه می گیرد***هر درختی که بر زمین افتاد *** هر چه گنجشک بود را پر داد *** خونبهای درخت ها را باغ *** از منِ بی گناه می گیرد***صبح امروز کاملا تلخ است *** می توان چای دم نکرد امروز *** استکان را که می برم به دهان *** چای هم طعم آه می گیرد

🙄

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

الان اذان صبح گفتن بهترین کار اینه نماز صبح بخونیم بعدش با ارامش کامل بخوابیم

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که معجزتو نشونم دادی و ولادت امام زمان عیدیمو دادی 😍بهترین روزی که فهمیدم باردارم😍😍این نی نی خوشگل تموم وجودمه میشه واسه اینکه سالم بیاد بغلم واسش صلوات بفرستین😘
8
😂 بهونه نیارر خواهههر من بیخوابیم مگه نه بیا من تا صبح ب تک تکمون میگن شب بخیر اگه خوابیدید 🤣

منظورش این نبود چرا الکی خودتونو میپیچونین

یا واقعاشاید تااین حد ازقضیه بفهمین

هرکی باما گشته یه دور زده برگشته

شبت پرتقالی🍊🍸

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1226
بچه ها منو دعوا کنین برم بخوابم.تو شادیاتون جبران کنم😂

چشم های تو قوطی رنگ اند *** همه جا را سیاه می گیرد*** به تو نزدیک می شود شب من *** نفسم بوی ماه می گیرد*** ما بناهای محکمی بودیم ***بولدزرها خرابمان کردند *** بعد از آن هر خرابه ای ما را*** با خودش اشتباه می گیرد***هر درختی که بر زمین افتاد *** هر چه گنجشک بود را پر داد *** خونبهای درخت ها را باغ *** از منِ بی گناه می گیرد***صبح امروز کاملا تلخ است *** می توان چای دم نکرد امروز *** استکان را که می برم به دهان *** چای هم طعم آه می گیرد
منظورش این نبود چرا الکی خودتونو میپیچونین یا واقعاشاید تااین حد ازقضیه بفهمین

ای کیو چند هزارین شما 😂😂

تروخداات منظورش این نبود؟!!!

تنهایی اینا رو میفهمین یا از بقیه هم کمک میگیرین

خداروشکر شما انیشتنی 😂😂

یوقت چشمتون نزنن 🤣 فک کنم این دیلی مغزیتون باعث شده نفهمین جنبه شوخی حرفارو..

1241