2703
2553
عنوان

حماقت

278 بازدید | 22 پست

چند وقت پیش تو تاکسی کنار خانمی نشستم که یه پسر بچه ی کوچیک داشت سرو وضعش خیلی داغون بود  از اونجایی که به بچه ها خیلی علاقه دارم چند بار لپ بچشو گرفتم و اینطوری سر حرفش باز شد شروع کرد به ناله کردن که وضع زندگیم خیلی بده سه تا بچه دارم از صبح تا شب تو خونه ها مردن جون میکنم شوهرم فوت کرده و یکی از بچه هام مریضه و از این حرفا...

تعداد رای : 6
نظرسنجی
۱
4
66%
۲
2
33%

منظورش از 1 . 2 بله و خیر هست🙋

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بنظرم از همون سایت  چرت طرفداری هس تازه عضو شده چرت بگه گزارش 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2714
ببخشید خانمی که عضویتم باعث ناراحتی شما شما بله من تازه اومدم و اولین باره دارم مینویسم

خخخ اوکی بنویس ببینم ب کجا کشیده میشه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
مامانش اومد گوشی شو گرفت. چراغم خاموش کرد.

بچه نیستم خانمی که مامانم گوشی رو ازم بگیره بیست و چهار سالمه و متاهلم

منتها تازه عضو شدم و درج کردن مطلبی رو درست بلد نیستم

2706