2726
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره یواش یواش بریم بخوابیم     چی میشه تا فردا خبر بسته شدن سایت طرفداری بیاد   &nb ...

من شیرینی میدم تو ساندیس😂😂😁😁🤣🤣😂😂😁😁😁😁😂😂😁😁😁😁

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2728
میدونی تو با سیاستت پیش میری و میدونی ما از چی حرص میخوریم از کاربرای سایتم چندتا اقا هستن مثل شما ک ...

ببینید من ۳۱ سالمه بله من میدونم شما ازچی حرص میخورید من هم چیزایی که شما دیدین رو دیدم من پیشنهاد میکنم هرزگاهی به سایت طرفدارای یا مشابه این سایتا که کاربر محور هستن بیاین سربزنین از کاربرای همین نی نی سایت میاین میبینن برای دیدن مطالب نیازی نیست اکانت داشته باشین وفقط سرچ کنید طرفدارای تو گوگل میاد میبینید ببینید کسی که شخصیت نداشته باشه بکشیش هم همونه فک میکنید همینایی که دیشب اومدن فوش دادن اونجا فوش نمیدن؟؟؟؟؟ نه عزیز کسی که بیشعور باشه اینجا اونجا نداره همه جا بیشعوره . اصلا نه تنها تپ مجازی کسی که بیشعور باشه تو سطح جامعه هم بیشعور هستش مگه درزندکی روزمره برخورد نمیکنین با همچین ادمهایی درسطح جامعه؟؟؟؟ من یه کلمه گفتم شخصیت وشعور ربطی به حنسیت نداره شما این همه حرف بارم کردین ولی لاز هم من کوچیکترین حرفی نزدم. دیشب اگه از من ازرده خاطر شدین من معذرت میخوام . روز خوش

بچه ها چطور شده اینجا نیومده😂😂

چون همگروهش اینجا بود معلوم بود هماهنگ شدس😂😂😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

@منام    

اومدم گلم

چون گفتی با سابقس اینم براش بفرستی قشنگه و اخرش روز معلم بر شما مبارک اضاف کن