2703
2553
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست
یادم نمیاد به کسی توهین کرده باشم درعوض خیلی ها از همین نی نی سایت اومدن و از من تشکر کردن پس باید ع ...

خونوادت تربیت میکردن تو رو که اینطوری افسار پاره نمیکردی تو سایت خانوما

روزگار میگذرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شعورت همین قدره که اومدی سایت زنونه و سه ساعته همه کاربرا میگن برو ولی با موندنت مثلا میخوای رو اعصا ...

شعور یعنی اینکه از اول بیان شرو کنی به توهین کردن تا اخرش درحالی که طرف حتی با وجود همه توهین ها یه بار هم به شما توهین نکنه. گفتم که شخصیت و فرهنگ به حنسیت نیست همین هم جنسای شما کلی از من تشکر کردن ولی اینکه شما به فول خودتون سه ساعته به من توهین میکنین بیانگر مسایل دیگری هستش من جمله فقر فرهنگی 

خونوادت تربیت میکردن تو رو که اینطوری افسار پاره نمیکردی تو سایت خانوما

اگه افسار پاره میکردم مثل شما شروع میکردم به توهین کردن پس لابد خانوادم درست تربیت کردن که مقابل این همه توهین شما یک بار هم اوهین نکردم ولی این سوال رو از خانوادشما باید پرسید که ایا واقعا تمام تلاششون رو برای تربیت شما انجام دادن؟؟

2720
من پلیس فتام الان نگران نباشین حلش میکنم 

چه پلیس فتایی😝😝😂😂😅😅😄😄

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
شعور یعنی اینکه از اول بیان شرو کنی به توهین کردن تا اخرش درحالی که طرف حتی با وجود همه توهین ها یه ...

نفهم بفهم
این همه خانوم از اول با احترام گفتن برو
ولی سه ساعته با اون رفیقای ارازلت اینجایی
و اینجا رو به گند کشیدین

روزگار میگذرد...
اگه افسار پاره میکردم مثل شما شروع میکردم به توهین کردن پس لابد خانوادم درست تربیت کردن که مقابل این ...

بعید میدونم خونواده داشته باشی اصن
راهت رو بکش و برو تا بیشتر از این پیش همون رفیقای الدنگت

روزگار میگذرد...
2714
یادم نمیاد به کسی توهین کرده باشم درعوض خیلی ها از همین نی نی سایت اومدن و از من تشکر کردن پس باید ع ...

اوناییم که تشکر کردن نمیدونستم قضیه از کجا اب میخوره تو ام فکر کنم کلا خانوادگی کنه این نه🤔🤔 میخوای ما بریم تو بمونی🤔🤔😃😃

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
شعور یعنی اینکه از اول بیان شرو کنی به توهین کردن تا اخرش درحالی که طرف حتی با وجود همه توهین ها یه ...

میدونی تو با سیاستت پیش میری و میدونی ما از چی حرص میخوریم از کاربرای سایتم چندتا اقا هستن مثل شما کلا تو خوبی😏😏🙄🙄

اوناییم که تشکر کردن نمیدونستم قضیه از کجا اب میخوره تو ام فکر کنم کلا خانوادگی کنه این نه🤔🤔 میخوا ...

خخخخ کم کم باید خودمون بریم جدی جدی تا موقعی که مدیرا بیان و این الدنگا رو مسدود کنن

روزگار میگذرد...
واای این عکس چیه توتاپیکا.حالم بدشدخاک برسرشون 

از رفیقشون بپرس که اینجا دوساعته واسه ما معلم اخلاق شده

خخخخ کم کم باید خودمون بریم جدی جدی تا موقعی که مدیرا بیان و این الدنگا رو مسدود کنن

من که خسته شدم از جمع کن بریم😂😂😆😆😆😆😂😂

از فردا کارشون در اومده 😆😆😂😂😁😁😀😀

2706