2726
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست
هیچی نیست مثل دوستای نفهمشه

ولی دیگه آدم مثل این یابو اینقدر نفهم دیگه ندیده بودم!!!!
رفتنی هم نیس که نیس مثلا میخواد با اعصاب و روان ما بازی کنه آق پسر ولی کور خونده

روزگار میگذرد...
برو فرهنگو از همجنسات یاد بگیر ... د برو دیگه اه

شما درکتون در همین حد هستش که فرهنگ و شخصیت رو درجنسیت میدونین واقعا در جواب همچین ادمی میشه چیزی هم گفت؟؟؟ یه خورده کمتر فرهنگتون رو بروز‌بدین من که خیلی مودبانه جوابتون رو دادم و تاببد مردم فرمایش شمارو بله رفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بحث نکنید خانوما فردابه همسرم میگم اسکرینارم میدم بهش تو قسمت فتا نیس ولی از دوستاش هست سایت طرفداریم معرفی میکنم ک بده دستشون خدا به دادشون برسع

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
شما مقصر نیستین به خاطر همین دیدن که چن بار فوش به قول خودتون و بی اخترامی کردین و من کوچیکترین بی ا ...

مشکل تو و کسایی که از طرفداری با خودت اوردی تا اینجا رو بگند بکشن هم میدونی چیه؟
افسارگسیخته به جامعه "ول" شدین که شدین این!
ولی خب هرز بودن هم حدی داره

روزگار میگذرد...
2728
دقیقا یک کاربر قدیمی بدبختو چون یک پست سیاسی لایک میزنه میپوکونن بعد یک اشغال جولان میده و کاریش ندا ...

به مدیریت اینجام باید شک کرد یبار یه تاپیک زدم با دوستام میخندیدیم ترکوندنش اونوقت یه مردیکه ۷ ساعته تو تاپیکه میگرده😏😏🙄🙄

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

در اخر باید گفت خانواده در تربیت یه بچه واقعا تاثیر داره وقتی خانواده کم کاری میکنه نتیجش میشه همون به فول شما هم حنسای من تو طرفدارای و شما به اصطلاح غیر همحنسای من تو نی نی سایت 

به مدیریت اینجام باید شک کرد یبار یه تاپیک زدم با دوستام میخندیدیم ترکوندنش اونوقت یه مردیکه ۷ ساعته ...

مدیرش مرد هست فک کنم . خوشش میاد .بزار عقده هاشونو خالی کنن شاید حداقل باعث شد امار تجاوز تو دنیا واقعی پایین بیاد

شما درکتون در همین حد هستش که فرهنگ و شخصیت رو درجنسیت میدونین واقعا در جواب همچین ادمی میشه چیزی هم ...

شعورت همین قدره که اومدی سایت زنونه و سه ساعته همه کاربرا میگن برو ولی با موندنت مثلا میخوای رو اعصاب ما بری
آخرم کلاس اخلاق میذاری و فلان و بهمان
حالم از امثال تو بهم میخوره

روزگار میگذرد...
خخخخ به پیامت گفتم آفرییییین که خوب شناختیش     تو منظورو چی گرفتی حالا؟؟؟؟

عه عزیزم ببخشید یه لحظه فکر کردم اون مرتیکس میگه افرین تو که یسره پایم بودی نه با تو نبودم دیوونه شدما از دستشون        

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
مشکل تو و کسایی که از طرفداری با خودت اوردی تا اینجا رو بگند بکشن هم میدونی چیه؟ افسارگسیخته به جامع ...

یادم نمیاد به کسی توهین کرده باشم درعوض خیلی ها از همین نی نی سایت اومدن و از من تشکر کردن پس باید عیب کاررو درجای دیگری جست. همون طور که گفتم تربیت و فرهنگ خانوادگی چون نحوه بیان و شخصیت اشخاص ماهیت حقیقی افراد رو نشون میده و با ادعا نمیشه گفت من خوبم یا بدم چپن واقعا خودتون داربن ماهیت خودتون رو بروز میدین اشکارا

وای من رفتم چند تا تاپیک  چیزای  بد دیدم  چرااااا

مردن مدیریت سایت 

فقط حرف سیاسی  اخ وتفه

ناموس مردم اینجان

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
عه عزیزم ببخشید یه لحظه فکر کردم اون مرتیکس میگه افرین تو که یسره پایم بودی نه با تو نبودم دیوونه شد ...

عب نداره
از دست افسارگسیخته های سایت طرفداری حق داری اینطوری بشی  

روزگار میگذرد...
فردا ک تعطیله بخاطر نیمه شعبان ولی اسکرینارو نشونش میدم توضیح میدم سایت طرفداریو ببینم چی میگه

مرسی خوشگل خانوم😘😘

2706