2733
2734
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست
بله همه اکانتا مال من هستش. مقل سگ پشیمون هستم از کارم که اون همه فوش رو خوردم و اومدم این مارو کردم ...

با گزارش کردن سایت طرفداری و کارهای تو و رفیقات بزودی از کارهای امشبتون هم مثل سگ پشیمون میشین
حالا هم برو برای هزارمین بار

روزگار میگذرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفهمی یا خودتو زدی به نفهمی؟! این همه خانوم بهت میگن از سایت و حداقل از این تایپیک بری بیرون اما خود ...

والا نفهم در یا بی فرهنگ در کل از ادبیات یه شخص مشخص میشه که ادبیات شما مشخص هستش پس به نظرم این القاب رو به کسی باید داد که مناسب شخصیتش باشه 

نی نی سایت اصلا به حریم کاربراش احترام نمیزاره حتا یه گزینه بلاک نداره بچه ها اعتراض کنید . یه ...

دقیقا یک کاربر قدیمی بدبختو چون یک پست سیاسی لایک میزنه میپوکونن بعد یک اشغال جولان میده و کاریش ندارن

جهنم خالیست تمام شیاطین همینجا روی زمین اند!
2728
باشع پس بزار اسکرین بگیرم از محشا و عکسایی ک فرستاده 

بعدم بیا تاپیکم بهمون خبر بده مرسی پرسی جون🤗🤗😘😘

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
آفرین

خدا شفات بده الان افرین یعنی چی😐😐😐😐😑😑😑😑

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
خفه شید گم شید از اینجا . ناراحتی برو بیرون از تاپیک .

خوبه همون اول تایبد کردم که لزومی نداره یه مرد تو سایت زنانه باشه و صرفا برای چی من اکانت زدم و بحث چیز دیگری بود چشم دیگه اجازه نمبدم بیشتر ازداین فرهنگتون رو به رخ بکشین و میرم

والا نفهم در یا بی فرهنگ در کل از ادبیات یه شخص مشخص میشه که ادبیات شما مشخص هستش پس به نظرم این الق ...

گمشین راهت رو بکش و برو
انقدر پستین که آدم پشیمون میشه از حرف زدن و حتی فش دادن به بهتون حیفش میاد

روزگار میگذرد...
2738
طرف یا واقعا نفهمه یا بازم واقعا نفهمه! این همه بهش میگیم برو اما انگار نه انگار واسه ما شده معلم اخ ...

هیچی نیست مثل دوستای نفهمشه

گمشین راهت رو بکش و برو انقدر پستین که آدم پشیمون میشه از حرف زدن و حتی فش دادن به بهتون حیفش میاد

شما مقصر نیستین به خاطر همین دیدن که چن بار فوش به قول خودتون و بی اخترامی کردین و من کوچیکترین بی احترامی نکردم دلیلش هم مشخص هست سطح فرهنگ . که برمیگرده قسمتیش به خانواده و محیطی که توش بودین به خاطر همین شمارو زیاد مقصر نمیدونم

بعدم بیا تاپیکم بهمون خبر بده مرسی پرسی جون🤗🤗😘😘

فردا ک تعطیله بخاطر نیمه شعبان ولی اسکرینارو نشونش میدم توضیح میدم سایت طرفداریو ببینم چی میگه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706