2410
2553
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست
مظلوم نمایی کردی حالا هم حتما نوبت آب غوره گرفتنته! حالا مونده تا گریه های واقعیتون بعد از بسته شدن ...

واقعا از نون و اب میفتم اگه طرفداری بسته بشه . از کارهم اخراجم میکنن احتمالا از کشور هم دیپورتم میکنن . روز عزیزی هستش دعا میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا از نون و اب میفتم اگه طرفداری بسته بشه . از کارهم اخراجم میکنن احتمالا از کشور هم دیپورتم میکن ...

غیر این بود این موقع صبح اینطوری با جلز و ولز نمیومدی برای ماست مالی گندکاری های سایت طرفداری

روزگار میگذرد...
هر طور حساب کنی ارزششو داره حتی اونطوری بشه عوضش خیلیا تو نی نی سایت دعات میکنن

باشع پس بزار اسکرین بگیرم از محشا و عکسایی ک فرستاده 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2456
واقعا از نون و اب میفتم اگه طرفداری بسته بشه . از کارهم اخراجم میکنن احتمالا از کشور هم دیپورتم میکن ...

گمشید بابا. اصلا از کجا معلوم همه اکانتا مال خودت نیس .گورتونو گم کنید از سایت خانمها . . شما مردا کم تر زدین به مملکت حالا تو این فضای مجازی فقط همین یه سایت فضاش سالم بود که شما حمله ور شدید

فرهنگ شما هم بزنم به تخته کم از همون بچه های ۱۷ ساله طرفداری نیست حیف اون همه فوشی که اونجا بهم دادن ...

حرف بیخود نزن برو از تاپیکم بیرون همین الان از هم گروهیات تاپیک زد همه چیشو به نمایش گذاشت از تاپی‌ک من برو بیرون😐😐😑😑

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2714
غیر این بود این موقع صبح اینطوری با جلز و ولز نمیومدی برای ماست مالی گندکاری های سایت طرفداری

خوب من کارم جوریه که تو پنجاه روز‌نهایتا ده روز میام مرخصی . به خاطر همین مهم نیست این چن روز که اینجا هستم کی‌و چه زمانی بخوابم . ولی شما اگه واقعا سرسوزنی منطق داشتین اول تاپیک من رو میخوندین بعد این حرفارو میزدین. یه خورده فک کنین بعد خرف بزنین چرا باید بسته شدن یه سایت هرسایتی باشه برای من یا هرکس دیگه ای مهم باشه؟؟؟؟ یه اخبار ورزشی که هزارتا منبع دیگه برای پیگیری این اخبار وجود داره این نشد یکی دیگه 

همسرم پلیسه ولی نمیدونم بهش بگم یا نگم 

بگو خواهشا

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
خوب من کارم جوریه که تو پنجاه روز‌نهایتا ده روز میام مرخصی . به خاطر همین مهم نیست این چن روز که این ...

نفهمی یا خودتو زدی به نفهمی؟!
این همه خانوم بهت میگن از سایت و حداقل از این تایپیک بری بیرون اما خودتو زدی به نفهمی
البته وقتی اون رفیقت تو تایپیکا عکسای ناجور از خودش بذاره دیگه از تو هم انتظاری نیس خب

روزگار میگذرد...
گمشید بابا. اصلا از کجا معلوم همه اکانتا مال خودت نیس .گورتونو گم کنید از سایت خانمها . . شما مردا ک ...

بله همه اکانتا مال من هستش. مقل سگ پشیمون هستم از کارم که اون همه فوش رو خوردم و اومدم این مارو کردم درضمن سطح فرهنگی شما بیان گر بعضی چیزاست که نمیخوام بیان کنم چه چیزایی 

حرف بیخود نزن برو از تاپیکم بیرون همین الان از هم گروهیات تاپیک زد همه چیشو به نمایش گذاشت از تاپی‌ک ...

طرف یا واقعا نفهمه یا بازم واقعا نفهمه!
این همه بهش میگیم برو اما انگار نه انگار
واسه ما شده معلم اخلاق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

روزگار میگذرد...
2706