2703
2553
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان خودم باز امتحان کردم مشکلی نداشت دوباره صفحه رو باز کن و تیک ها رو دوباره بزن

قبولش کرد 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
ما بی معرفت نیستیم خیلیا تو این سایت منو میشناسن ادمیم که همیشه میخندم اهل قضاوت نیستم اما منی که ام ...

آخه به من توهین نشد،چون اجازه ندادم بهم توهین کنه و بجای دهن به دهن شدن با ی بی بُته فقط گزارش زدم.بخاطر همین نمیتونم درکت کنم عزیز دلم.با پسر جماعت نباید دان به دهن شد چون فحشایی که ممکنه بدن خیلی واسه روحیه ما بده.درضمن اون ی کاربر موقتیه.به جان ماددم چندبار خواستم حرفایی بزنم که واسش خیلی سنگینه ولی درنهایت به پدرو نادرم توهین میکردو خودم قطع میشدم.پس فایده نداره بااینا کل کل کرد.من از خدا شفاشون رو خواستم فقط همین.شمارو خودم میشناسم قبلا چندباری دیده بودمت.حق میدم از رو عصبانیت یچی گفتین اشکالی نداره ما اینجا ممکنه هرروز پست همو ریپلای کنیم یا لایک بخاطر ی آدمه بی ارزش چرا به جون همدیگه بیوفتیم؟

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2456
برو بابا مثلا میخوای عذاب وجدان بدی این هیچیو عوض نکرده هممون برای سایت بی درو پیکرتون گزارش میزنیم ...

همین موزمار ها باعث میشن که یه عده نرم بشن و سایت طرفداری رو گزارش نزنن تا پاتوق ارازل ها پابرجا بمونه

روزگار میگذرد...
2714
معذرت میخوام ناراحت نشین ولی خو با این تفکر شما هم دست کمی از اونا ندارین چون اونا بچه های کم سن هست ...

میخوای بگی بچه های کم سن که تمومش کنیم نه عمو همتون عین همین یه مشت بی تربیت خاله زنک ناراحت نشینا      

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
اون کامنت بالا توضیح دادم گزارش دادن سایت طرفداری رو و درضمن این سایت زنونه هست حداقل تو این تایپیک ...

چایی شیرینه

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
قبولش کرد 

خوبه
مبارکه خخخخ

ولی دور از شوخی هر روز 10 ثانیه وقت بذارین و گزارش بزنین
و اگر تو آشناهاتون پلیس فتا هست کسی بهشون بگین فضای سایت طرفداری چجوریه تا جلوشو سریع تر بگیرن

روزگار میگذرد...
همین موزمار ها باعث میشن که یه عده نرم بشن و سایت طرفداری رو گزارش نزنن تا پاتوق ارازل ها پابرجا بمو ...

فرهنگ شما هم بزنم به تخته کم از همون بچه های ۱۷ ساله طرفداری نیست حیف اون همه فوشی که اونجا بهم دادن. 

[QUOTE=87513157]خب اون عدد ها رو درست بزن قبل از هرچیزی هم دوباره صفحه رو باز کن[/QUOTE دقیقا همون ...

مطمنی یبار دیگه نگاه کن

کارشون ساخته اس    

خدا کنه

میخوای بگی بچه های کم سن که تمومش کنیم نه عمو همتون عین همین یه مشت بی تربیت خاله زنک ناراحت نشینا & ...

این احتمالا از مسئولای سایت طرفداری باشه که از ترسش گرخیده و اومده برای ماست مالی

روزگار میگذرد...
2706