2726
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست
معلومه وگرنه ساعت ۳ شب کدوم مرد باشعوری فحش میده همشون از خستگی خوابیدن یه مشت بچه زیر ۱۶ ریختن &nbs ...

بارها گفتم
نتیجه اینکه یه عده افسارگسیخته و تربیت نشده وارد جامعه بشن، این میشه که میبینی
طرف تفریحش مردم آزاری اونم به این شکل هس و از کارش لذت میبره... اسم همچین موجودی رو نمیشه انسان گذاشت قطعا

روزگار میگذرد...
لطفا از کاربرای دیگه دربارم سوال کنید.بلخره پسر باشم یک بار باید بهم شک کرده باشن یا بپرسین ببینین ب ...

استاد کاربرای دیگه منم، از من میپرسن کی مرده کی زن. برو دیگه زحمات چند ماهه تو به باد دادی.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم راست گفته باشی و از سایت طرفداری نباشی به حدی از فوش اون کاربر روانی عصبیم که هرجا کاربر از ...

ببین من حتی اگه پسر هم باشم انقدی انسانیت دارم که از فحشای ناجور اون بی اصالت طرفداری نکنم.ولی هیچ لذتی نمیبرم از اینکه بخوام به جای ی دختر بیام اینجا.چون من اینجا دوستای زیادی دارم.

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2728
من اومدم لو دادم داستان رو. درعوض کلی فوش خوردم البته برام مهم نیست و ذاتا اونا هم کاربری من رو اونج ...

سعید جاویدی خیلی کثیفی 

از طرف بچه های نی نی سایت  

توام داستان نگو داره سایتتون بسته میشه گرخیدی

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
استاد کاربرای دیگه منم، از من میپرسن کی مرده کی زن. برو دیگه زحمات چند ماهه تو به باد دادی.

استاد شما تازه چند روزه عضو شدین.از بقیه کاربرا سوال کنید منو میشناسن.امیدوارم هیچوقت تو زندگیتون قضاوت نشید و تو شرایط من قرار نگیرید.البته اینجا ی سایت من باشم نباشم به زندگیم لطمه ای نمیزنه اما ی شرایطی خدا پیش میاره واسه آدم که اونموقل آدم میفهمه چوب چی رو خورده

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
من اومدم لو دادم داستان رو. درعوض کلی فوش خوردم البته برام مهم نیست و ذاتا اونا هم کاربری من رو اونج ...

بعد از اینکه گفتم سایت طرفداری رو گزارش میکنیم امشب چقدر کاربر پیدا شده برای ماست مالی کردن گند های سایت طرفداری!!!!
باشه ولی اونی که فرض کردی خودتی

من خودم بعدازظهری دیدیم که صدتا صدتا فقط پست کار میشد تو طرفداری علیه نی نی سایت
و جالبه در عرض یک دقیقه همچین پست های غیر اخلاقی درباره نی نی سایت یهو 30تا 40تا در عرض یک دقیقه لایک میخورد و بعد هم کلی کامنت و غیره!
جو اون سایت اثبات شدست و بارها همه دیدن که کاربرهای سایت طرفداری چیکار کردن تو نی نی سایت و طرفداری پاتوق ارازل هست و بس
نه فقط کاربرها که بلکه مسئولین سایت طرفداری خودشون هم مشکل دارن که با وجود این همه حمله به نی نی سایت هیچکاری نکردن
دیگه هم نیاز نیس آدم بفرستن و عذرخواهی کنن... سایت طرفداری رو گزارش کردیم رفت

روزگار میگذرد...
بارها گفتم نتیجه اینکه یه عده افسارگسیخته و تربیت نشده وارد جامعه بشن، این میشه که میبینی طرف تفریحش ...

حتی حیوونم نمیشه گذاشت شرف داره

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
استاد شما تازه چند روزه عضو شدین.از بقیه کاربرا سوال کنید منو میشناسن.امیدوارم هیچوقت تو زندگیتون قض ...

برو پسر جان. خدا روزی تو جای دیگه بده.

کاربریم مال چند سال پیشه مجدد عضو شدم.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
سعید جاویدی خیلی کثیفی  از طرف بچه های نی نی سایت     توام داستان نگو داره سایتتون ...

اینا برای اینکه سایت طرفداری بسته نشه به دست و پامون می افتن
عین چی میترسن از گزارش زدن سایتشون
و بهترین کار همینه که سایتشون رو گزارش کنیم اونم مکرر

روزگار میگذرد...
بعد از اینکه گفتم سایت طرفداری رو گزارش میکنیم امشب چقدر کاربر پیدا شده برای ماست مالی کردن گند های ...

چطوری گزارش میشه کرد منم برم بزنم 

برو پسر جان. خدا روزی تو جای دیگه بده. کاربریم مال چند سال پیشه مجدد عضو شدم.

اشکمو درآوردی به حضرت مهدی واگذارت میکنم امشب...

اشکمو درآوردی به حضرت مهدی واگذارت میکنم امشب...

حضرت مهدی شفات بده انشالله.

اینا برای اینکه سایت طرفداری بسته نشه به دست و پامون می افتن عین چی میترسن از گزارش زدن سایتشون و به ...

کیف میکنم دارن میترکن😃😃😃😃

2706