2726
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست
از ترس این که سایتشون گل نگیرنش اینطوری گفتن😐😐😐😐

عین سگ از مسدود شدن سایتشون میترسن
چون طرفداری پاتوق ارازله
همه ی دردسرای نی نی سایت بخاطر سایت طرفداری و کاربرای اوباشش هست

روزگار میگذرد...
آخی برای اولین بار هم سایتشونو دیدی و این همه اسکرین آوردی از آرشیو چندساله ی سایتشون!!

به صاحب همین شب واگذارت میکنم که داری اینجور تهمت میزنی با وجود اینهمه توضیح که دادم.خودت بدونو خدای خودت.موفق باشی

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عضویت چندماه پیش بدون تاپیک حالا هم طرفداری از سایت سخیف طرفداری و انگ چسبوندن به نی نی سایتی ها خوب ...

جالبه من اولش کارش نداشتم شروع کرد فحش دادن به من واقعا نباید جوابشو میدادم     

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2728
خانما میگن؟! خانوما میگن کاربرا میگن نه خانما. عزیزم و گلم هم بیجا استفاده نمیکنن داداش.

امیدوارم بتونی اون دنیا جواب این تهمتت رو بدی.اگر من پسرم جوابم باخدا....

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
اومده قضیه طرفداری رو ماست مالی کنه و بره تابلوش نکن حالا گنا داره :)

عکس دست با نوشته ی نی نی سایتو بگیم یا زوده 😂

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
به صاحب همین شب واگذارت میکنم که داری اینجور تهمت میزنی با وجود اینهمه توضیح که دادم.خودت بدونو خدای ...

تنم لرزید نگو عه  !! :)
اسکرین چند سال پیش از سایت طرفداری آوردی
از ارازلشون هم طرفداری میکنی
آخر سر هم ماها رو واگذار میکنی؟!
عجبب
واقعا عجب

روزگار میگذرد...
امیدوارم بتونی اون دنیا جواب این تهمتت رو بدی.اگر من پسرم جوابم باخدا....

عکس دست راست پلیز

بنویس کنارش نی نی سایت 1 اردیبهشت   

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
عین سگ از مسدود شدن سایتشون میترسن چون طرفداری پاتوق ارازله همه ی دردسرای نی نی سایت بخاطر سایت طرفد ...

معلومه وگرنه ساعت ۳ شب کدوم مرد باشعوری فحش میده همشون از خستگی خوابیدن یه مشت بچه زیر ۱۶ ریختن    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
جالبه من اولش کارش نداشتم شروع کرد فحش دادن به من واقعا نباید جوابشو میدادم      

اینجور آدما رو اصلا نباید حساب کرد
فقط باید سایت طرفداری که پاتوق ارازل هست رو گزارش کرد و تامام :/

روزگار میگذرد...
اینا هم قدیمی شده والا

داداشای غیورش تاپیک زدن.

عکس دست راست پلیز بنویس کنارش نی نی سایت 1 اردیبهشت    

لطفا از کاربرای دیگه دربارم سوال کنید.بلخره پسر باشم یک بار باید بهم شک کرده باشن یا بپرسین ببینین به کسی درخواست دوستی دادم که حرفای نامربوط بزنم؟خواهشا انقد زود قضاوت نکنید حق الناسه.

لعنتی هرچی لایق خودشون بود بارمون کردم اگه بفهمم این سعید کیه فکر کنم همون بود امشب خونمو کرد تو شیش ...

من اومدم لو دادم داستان رو. درعوض کلی فوش خوردم البته برام مهم نیست و ذاتا اونا هم کاربری من رو اونجا نمیدونستن سعید جاویدی یکی از کاربرای طرفداری که به خدایی مدیر سایت گفتم مسدودش کرد. ببینین طرفدارای یه سایتی نزدیک ۱۵۰ هزار ممبر یا کاربر داره این داستان نی ینی سایتو سال پیش مطرح شد اونجا و یاد گرفتن اینحا کجاست و میومدن اکانت جعلی میزدن و مطالب اینجارو اونجا کپی میکردن و میخندیدن . نود درصد کاربرای طرفداری زیر ۱۷ سال سن دارن. البته اینم بگم نهایتا از اون ۱۵۰ هزار کاربر سی نفر اومدن و اینجا فرهنگشون رو به رخ کشیدن مابقی اینطور نیستن. بعد این ماجرا هم بعید میدونم دیگه تکرار کن چپن فهمیدن کسایی هستن که راپورتشون رو میده و مسدود میشن 

به صاحب همین شب واگذارت میکنم که داری اینجور تهمت میزنی با وجود اینهمه توضیح که دادم.خودت بدونو خدای ...

امیدوارم راست گفته باشی و از سایت طرفداری نباشی به حدی از فوش اون کاربر روانی عصبیم که هرجا کاربر از سایت طرفداری ببینم زندش نمیزارم     

2706