2410
2553
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست

اینو با عضویت خودت ننوشتی؟!

چون کلویی گریس مورتز دختره 😐 نه پسر غیور

تاریخشم مال مهر ماهه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پیاماشونو خوندم.چون یکی دوتا بی اصل و نصب اینجا میان توهین میکنن همه رو با ی چشم میبینین؟

با دوتا پیام که بین خودشونه میشه فهمیده اونا با غیرتت واقعا چطور به این نتیجه رسیدی🤔🤔🙄🙄

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
اینو با عضویت خودت ننوشتی؟! چون کلویی گریس موتز دختره 😐 نه پسر غیور

نه عزیز منم اینجا اولین بار اسم سایتو شنیدم برام جالب شد رفتم ببینم چ خبره

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2720

اسکرین پیامای مهرماه شون نشان غیرت بود! 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
ب منم داد منم ب اون دادم.همه ش هم میگفت اسهال😆

لعنتی شکمش روونه

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2714

آخی برای اولین بار هم سایتشونو دیدی و این همه اسکرین آوردی از آرشیو چندساله ی سایتشون!!

روزگار میگذرد...
تاریخ پست رو نگاه کن آقا پسر!!! 7مهر 97!!!! الان اردیبهشت 98 هستا!

خب خانوما میگن هرازگاهی میان حمله میکنن.عزیزم من اینجا خیلی دوست مجازی دارم.چندماهه عضو هستم همه هم میدونن دخترم و تاحالا بی ادبی نکردم.نمیدونم الان شاید دلت از جایی پره میخوای خودتو خالی کنی.اگه آروم میشی من مشکلی ندارم.ولی من چندماهه اینجام.سعی نکن کاربریمو زیر سوال ببری گلم.شما خودت به نظرم جزو اون لیست بودی درسته؟

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
با دوتا پیام که بین خودشونه میشه فهمیده اونا با غیرتت واقعا چطور به این نتیجه رسیدی🤔🤔🙄🙄

حق با شماست...!

از ترس این که سایتشون گل نگیرنش اینطوری گفتن😐😐😐😐

اسکرین پیامای مهرماه شون نشان غیرت بود! 

من آدم متعصبی نیستم و از آدمای متعصب بیزارم.توی همه تاپیکای اون آدم هم بودم ولی یک کلمه حرف بد نزدم.که اگه بزنم منم میشم مثل اون و بااون هیچ فرقی ندارم فقط واسه دونه دونه پستاش گزارش زدم.

خب خانوما میگن هرازگاهی میان حمله میکنن.عزیزم من اینجا خیلی دوست مجازی دارم.چندماهه عضو هستم همه هم ...

عضویت چندماه پیش
بدون تاپیک
حالا هم طرفداری از سایت سخیف طرفداری و انگ چسبوندن به نی نی سایتی ها
خوبه به کارت ادامه بده :/

روزگار میگذرد...
خب خانوما میگن هرازگاهی میان حمله میکنن.عزیزم من اینجا خیلی دوست مجازی دارم.چندماهه عضو هستم همه هم ...

خانما میگن؟! خانوما میگن کاربرا میگن نه خانما. عزیزم و گلم هم بیجا استفاده نمیکنن داداش.

2706