2703
2553
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم از لحظه ای که اومدم شک شدم میخندم فقط 

یه مشت چل امروز ریختن تو سایت  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
چرا؟؟؟؟؟😆😆😆

نپرس نزار بگم 😂😂😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2714
فک کنم برای فوتبال ایناست پارسال ک اومده بودن همه میگفتن

چرا انقدر مهم فرضشون میکنین؟یه مشت بچه سیبیل کرکی یا نهایتا پسر و مرد چندشن اییی من که قیافشونم حدس میزنم چرا جواب میدین واقعا اینا همونایین که تو خیابون متلک میتدلزن ولی انقدر زشت و چرک و داغونن حتی حالت بد میشه فحش بدی

سلام عزیزم چطور شده مگه 

ولش کن ننه یه مشت بی تربیت امشب ریختن تو سایت  

سایت فوتبالیه که هرچند وقت میان اینجا اذیت میکنن و حرفای زشت میزنن همشون ۱۷ ۱۸ ساله هستن  الا ...

اها گرفتم تنکیو

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706