1421
1389
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2913 بازدید | 252 پست
آفرین

خدا شفات بده الان افرین یعنی چی😐😐😐😐😑😑😑😑

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
خفه شید گم شید از اینجا . ناراحتی برو بیرون از تاپیک .

خوبه همون اول تایبد کردم که لزومی نداره یه مرد تو سایت زنانه باشه و صرفا برای چی من اکانت زدم و بحث چیز دیگری بود چشم دیگه اجازه نمبدم بیشتر ازداین فرهنگتون رو به رخ بکشین و میرم

والا نفهم در یا بی فرهنگ در کل از ادبیات یه شخص مشخص میشه که ادبیات شما مشخص هستش پس به نظرم این الق ...

گمشین راهت رو بکش و برو
انقدر پستین که آدم پشیمون میشه از حرف زدن و حتی فش دادن به بهتون حیفش میاد

روزگار میگذرد...

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

1401
طرف یا واقعا نفهمه یا بازم واقعا نفهمه! این همه بهش میگیم برو اما انگار نه انگار واسه ما شده معلم اخ ...

هیچی نیست مثل دوستای نفهمشه

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
گمشین راهت رو بکش و برو انقدر پستین که آدم پشیمون میشه از حرف زدن و حتی فش دادن به بهتون حیفش میاد

شما مقصر نیستین به خاطر همین دیدن که چن بار فوش به قول خودتون و بی اخترامی کردین و من کوچیکترین بی احترامی نکردم دلیلش هم مشخص هست سطح فرهنگ . که برمیگرده قسمتیش به خانواده و محیطی که توش بودین به خاطر همین شمارو زیاد مقصر نمیدونم

بعدم بیا تاپیکم بهمون خبر بده مرسی پرسی جون🤗🤗😘😘

فردا ک تعطیله بخاطر نیمه شعبان ولی اسکرینارو نشونش میدم توضیح میدم سایت طرفداریو ببینم چی میگه

خدایا چوبت صدا نداش ولی خیلیی درد داش 😭😭😭😭
1376
هیچی نیست مثل دوستای نفهمشه

ولی دیگه آدم مثل این یابو اینقدر نفهم دیگه ندیده بودم!!!!
رفتنی هم نیس که نیس مثلا میخواد با اعصاب و روان ما بازی کنه آق پسر ولی کور خونده

روزگار میگذرد...
برو فرهنگو از همجنسات یاد بگیر ... د برو دیگه اه

شما درکتون در همین حد هستش که فرهنگ و شخصیت رو درجنسیت میدونین واقعا در جواب همچین ادمی میشه چیزی هم گفت؟؟؟ یه خورده کمتر فرهنگتون رو بروز‌بدین من که خیلی مودبانه جوابتون رو دادم و تاببد مردم فرمایش شمارو بله رفتم 

بحث نکنید خانوما فردابه همسرم میگم اسکرینارم میدم بهش تو قسمت فتا نیس ولی از دوستاش هست سایت طرفداریم معرفی میکنم ک بده دستشون خدا به دادشون برسع

خدایا چوبت صدا نداش ولی خیلیی درد داش 😭😭😭😭
شما مقصر نیستین به خاطر همین دیدن که چن بار فوش به قول خودتون و بی اخترامی کردین و من کوچیکترین بی ا ...

مشکل تو و کسایی که از طرفداری با خودت اوردی تا اینجا رو بگند بکشن هم میدونی چیه؟
افسارگسیخته به جامعه "ول" شدین که شدین این!
ولی خب هرز بودن هم حدی داره

روزگار میگذرد...
دقیقا یک کاربر قدیمی بدبختو چون یک پست سیاسی لایک میزنه میپوکونن بعد یک اشغال جولان میده و کاریش ندا ...

به مدیریت اینجام باید شک کرد یبار یه تاپیک زدم با دوستام میخندیدیم ترکوندنش اونوقت یه مردیکه ۷ ساعته تو تاپیکه میگرده😏😏🙄🙄

1403

در اخر باید گفت خانواده در تربیت یه بچه واقعا تاثیر داره وقتی خانواده کم کاری میکنه نتیجش میشه همون به فول شما هم حنسای من تو طرفدارای و شما به اصطلاح غیر همحنسای من تو نی نی سایت 

به مدیریت اینجام باید شک کرد یبار یه تاپیک زدم با دوستام میخندیدیم ترکوندنش اونوقت یه مردیکه ۷ ساعته ...

مدیرش مرد هست فک کنم . خوشش میاد .بزار عقده هاشونو خالی کنن شاید حداقل باعث شد امار تجاوز تو دنیا واقعی پایین بیاد

شما درکتون در همین حد هستش که فرهنگ و شخصیت رو درجنسیت میدونین واقعا در جواب همچین ادمی میشه چیزی هم ...

شعورت همین قدره که اومدی سایت زنونه و سه ساعته همه کاربرا میگن برو ولی با موندنت مثلا میخوای رو اعصاب ما بری
آخرم کلاس اخلاق میذاری و فلان و بهمان
حالم از امثال تو بهم میخوره

روزگار میگذرد...
1331