1265
1292
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2904 بازدید | 252 پست
کیجا جان این چه سایتیه؟؟؟

سایت فوتبالیه که هرچند وقت میان اینجا اذیت میکنن و حرفای زشت میزنن

همشون ۱۷ ۱۸ ساله هستن 

الان که خو به پارسال افتضااااااح بود

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دادم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

سلام عزیزم چطور شده مگه 

ولش کن ننه یه مشت بی تربیت امشب ریختن تو سایت  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
سایت فوتبالیه که هرچند وقت میان اینجا اذیت میکنن و حرفای زشت میزنن همشون ۱۷ ۱۸ ساله هستن  الا ...

اها گرفتم تنکیو

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1291

سرم درد گرفت😳خاک توسرش امشب خواب اسهال نبینیم خوبه😟

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامانم شدم اونم شب ولادت امام زمان😍خواهرا میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘
نی نی سایته دیگه هر دم از این باغ بری میرسد بریم بخوابیم بابا شب همتون بخیر

هیچ وقت نی نی سایتو انقدر عصبی ندیده بودم😄😄😃

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
شیطونه میگه شبونه بریزیم سایتشون با دسته بیل تربیتشون کنیماااا😂

خدایا من یه ساعت تربیتشون کنیم رو ترتیبشون بدیم میخوندم هی میخوندم میگفتم چرا این اینقدر بی تربیته 😅

منحرفم خودتونید 😥

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

چرا دماغ و دهن نداری خواهر    

1281
سایت فوتبالیه که هرچند وقت میان اینجا اذیت میکنن و حرفای زشت میزنن همشون ۱۷ ۱۸ ساله هستن  الا ...

همشون نمیان گلم.خیلی پسرای با غیرتی اونجا هستن.

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
از کجا می آیی و به کجا رهسپاری  زیر دیلپم حرف بزنید بفهمیم ما بیسواتا

هن  

ببینید بچه ها همش زیر سر این سایته  من نمیدونم چرا با مدیر سایتشون برخورد نمیکنن تازه بازم بو ...

لعنتی هرچی لایق خودشون بود بارمون کردم اگه بفهمم این سعید کیه فکر کنم همون بود امشب خونمو کرد تو شیشه😑😑😐😐

1267

نگفتم همشون 

آره میدونم با ادبم دارن😑

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دادم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍

از کجا فهمیدی پسراش باغیرتن؟

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
1290