1232
1226
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2864 بازدید | 252 پست
من نبودم امروز چطوری بوده؟😁

همون بهتر نبودی وگرنه توام همراه من ظهور میکردی البته منم از غروب اومدم    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

من تا میبینم کی یفوش میده میدویین از تاپیک بیرون

از کجا حمله کردن گراز های وحشی 😂

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
1156
ببینید بچه ها همش زیر سر این سایته  من نمیدونم چرا با مدیر سایتشون برخورد نمیکنن تازه بازم بو ...

کیجا جان این چه سایتیه؟؟؟

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
نادخ؟ غلط املاییه آیا؟ یا کلمه ی نوظهوری در ادبیات پارسیست؟

نه بابا یه کلمه کاملا قدیمیه همون به منظوره وظعیت سفید خودمون    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
1221
کیجا جان این چه سایتیه؟؟؟

فک کنم برای فوتبال ایناست

پارسال ک اومده بودن همه میگفتن

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
1167
منم از لحظه ای که اومدم شک شدم میخندم فقط 

یه مشت چل امروز ریختن تو سایت  

میدونم

کیجا?????

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
چرا؟؟؟؟؟😆😆😆

نپرس نزار بگم 😂😂😂😂

فک کنم برای فوتبال ایناست پارسال ک اومده بودن همه میگفتن

چرا انقدر مهم فرضشون میکنین؟یه مشت بچه سیبیل کرکی یا نهایتا پسر و مرد چندشن اییی من که قیافشونم حدس میزنم چرا جواب میدین واقعا اینا همونایین که تو خیابون متلک میتدلزن ولی انقدر زشت و چرک و داغونن حتی حالت بد میشه فحش بدی

1220