1265
1267

امشب اومدم سایت حس کردم از سایته اتیش نی نی سایتی در سرزمین عجایب سر در اوردم  

چرا تاپیکا اینطوری شده  

چرا کاربرا اینطوری شدن  

امشب به این نتیجه رسیدم باید کم کم خودم ظهور کنم خیلی همه چی نادخه   

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
😂😂😂

نخند از لحظه ای که اومدم قیافم اینطوری شده همین طوریم مونده انگار چسبم زدن  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
1274
نادخ؟ غلط املاییه آیا؟ یا کلمه ی نوظهوری در ادبیات پارسیست؟

به معني ناجور و اين چيزاس، نه جديد نيست منم شنيده بودم😃

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  +من توام يا تو مني +آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️
1264
جالبه همه فاز لاتی گرفتیمااااا🤣 نادخ اخهههههه😜

من که یه پا بهروز وثوق شدم برا خودم  

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1241