2410
2553
عنوان

فردا ناهار چی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 59 پست
گلم برا بچه هام درست نکنم برا کی درست کنم😍؟

منظور از چرا که تو پستم گفتم بله هست

یعنی اینکه چرا شما مهربون هستی. چون بهشون بها میدی.

🌹🌹🌹🌹🌹

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
قلیه ماهی تو یه رستوران سنتی در گناوه  مهمان شوهریم    

اووووفففف قلیه ماهی مفتکی 😄😄😄😄😋😋😋😋

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂 آی اون غذای دستپخت نامزدجان بهش بچسبه🤩🤩🤩

مجبوره 😅😂

یه سری بعد از ططهر رفتم پیشش سرکارش غذا پختم 

برنجش انقققققدر شور بود ک خدا میدونهیکم ک خرد هی میدیدم ۲ تا لیوان اب میخوره بعد قاشق بعدی 😅😂 گفتم  بزا خودمم بخورم ببینم چیه 

وای چشمت روز بد نبیینه ، تا یه ساعت سرفه میکردم 

اونم هر هر میخندید هی میگفت تو زحمت نکش بخداا من اگه راضی باشم

یبار دیگه گراتن ژامبون درست کرده بودم از ظهربیرون بودم کار داشتم تو ماشین مونده بود

شب رفتم خونه نامزدم ب خودش و دوستش دادم کلی تشکر و خوشمزه شده و از تو بعیده

اقااا بخاطر پنیر پیتزا افتاب خورده و تو محیط گرم مونده جفتشون مسموم شدن

نصف شب رفتن دکتر تا صبح زنگ میزدن فوشم میدادن 😅😂🤣

تا مدت ها سوژه بودم قنشگیش اینکه جند ساله مستقل زندگی میکنما

یادم تورو فراموش..
2456

[QUOTE=87512329]منظور از چرا که تو پستم گفتم بله هست یعنی اینکه چرا شما مهربون هستی. 

عزیزمممممم😍😘😄😄مرسی نظر لطفتونه شرمنده فک کردم سوال پرسیدین

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
اووووفففف قلیه ماهی مفتکی 😄😄😄😄😋😋😋😋

نه بابا اتفاقا خیلی قیمتش بالاست ما مسافرتیم برگشتیم خونه تا چند باری میگه چه قلیه ماهی خوشمزززه  البته میخواد یادآوری کنه سه پرس دویست تومان شد       

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
مجبوره 😅😂 یه سری بعد از ططهر رفتم پیشش سرکارش غذا پختم  برنجش انقققققدر شور بود ک خدا ...

🤣🤣🤣🤣🤣 وااااای خدااااا طفلییییییی نامزدت

خیلی باحالی 

چند ساله م هس مستقلی خو دختررررر 😄😄😄😄

عیب نداره دستپخت نامزد هرچی هم که باشه گُله هرکی نخوره خُله

هر وقت وقت کردی و حال داشتی غذاهای رژیمی متنوع براش درست کن ورزشکار که هست وعده های پروتئینی بهش بده خیلییییی براش مناسبه کلی هم کیف میکنه

نه بابا اتفاقا خیلی قیمتش بالاست ما مسافرتیم برگشتیم خونه تا چند باری میگه چه قلیه ماهی خوشمزززه &nb ...

وووووای۲۰۰؟؟؟ نوش جونتون بره اونجا که غم نره

ولی مفتکی از این جهت که مهمون شوهرید گفتم. کیف داره ادم مهمون باشه

2714
[QUOTE=87512329]منظور از چرا که تو پستم گفتم بله هست یعنی اینکه چرا شما مهربون هستی.  عزیزمممم ...

خواهش میکنم

دشمنتوووون شرمنده

خیته نباشی خانوم فداکاررر خیلی سخته بخدا

زنده باشییییییی

آره اگه بخوام راضیشون کنم باید طبق میل هرکدوم جدا غذا بپزم

🤣🤣🤣🤣🤣 وااااای خدااااا طفلییییییی نامزدت خیلی باحالی  چند ساله م هس مستقلی خو دختررررر 😄 ...

😅😂 میخوام خیلی دل ب دستپختم نبنده 😂

من خودم خیلی غذاهای راحت میخورم ، از طرفی مامانم خیلی غذا فریز میکنه یا همه چی اماده مرحله اخر با خودمه

اون خیلی مستقل تر از منه ، خیلی ساله مستقل زندگی مرده تو بچگیش چند سالی هم خارج از ایران بوده خانواده بهش سر میزدن

اصلا اشپزی دوست نداره ولی مجبور بشه دستپخش خیلیی خوب😂😂

من تازگی میمونم زنگ‌میزنم بش بهراد فلان غذا چکار کنم اونم با یه حالت مجبوری جواب میده

بزاار عادتش ندم شاید مجبور شد خودش مسئولیت غذا رو گردن گرفت 😂

بدشانسیشم هستاا مگه نه قبلا انقد سوتی نداشتم تو اشپزی

یادم تورو فراموش..
وووووای۲۰۰؟؟؟ نوش جونتون بره اونجا که غم نره ولی مفتکی از این جهت که مهمون شوهرید گفتم. کیف داره اد ...

اره عزیرم علاوه بر ناهار از لحاظ فضا هم بهمون کیف میده شوهرم خودش خیلی دوست داره اونجا بریم  قبل عید که یه جشن تولد یه خانومه بود و ارگ و بزن و بکوب داشتن ببینم که فردا چه خبره تولد حضرت مهدی 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
😅😂 میخوام خیلی دل ب دستپختم نبنده 😂 من خودم خیلی غذاهای راحت میخورم ، از طرفی مامانم خیلی غذا ...

اوککککی پس این طور

مهم اون با هم بودنه س عزیزم ان شاالله بعد ازدواج حسابی با دستپخت همدیگه کیف میکنید

اره عزیرم علاوه بر ناهار از لحاظ فضا هم بهمون کیف میده شوهرم خودش خیلی دوست داره اونجا بریم  قب ...

امیدوارم خیلی بهتون خوش گذشته باشه🌹🌹🌹🌹🌹

2706