2726
عنوان

فردا ناهار چی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 59 پست
نوش جان چه خوبه بچه هات پیشنهاد میدن من که پسرم هرروووووز زرشک پلو با مرغ پیشنهاد میده شوهرمم میگ ...

خونه ما هم همین بود

😂 من همیشه میگفتم مثلا زرشک پلو یا لازانیا

خواهرم بادمجون و فسنجون پیشنهاد میداد

داداشم یه فاز دیگه

بابامم میگفت فرقی نمیکنه

اخرش بابام از همش ایراد میگرفت

مامانم دیگه چند نوع غذا درست میکنه ، یکی رژیمی بی نمک واسه بابا و خودش

موقع هایی ک خواهرم و ماها باشیم ، یکی واسه بچه خواهرم و یه غذا واسه ما ۳ بچه

یادم تورو فراموش..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون گلم .اره بخدا برا شامم گفتم عدس پلو کوچیکه گیر داد گفت لازانیا گفتم چند تا از موادشو ندارم اون ...

مامان مهربون❤❤❤❤

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2728
😂😂  هرروز صبح میاد دنبالم میزارتم شرکت ک کار میکنم بعد میره کارخونه ی خودش خیلی علاف من ...

😂😂😂 آی اون غذای دستپخت نامزدجان بهش بچسبه🤩🤩🤩

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
من هرسال عید چن کیلو کم میکنم ازبس قاطی پاتی میشه وعده هامون ناهارو ساعت ‌‌۶عصر میخورم 😂 چن ماه به ...

عه ما خودمونو میکشیم عید لاغر شیم 

الویه  خواهرم پاستا میخواد ازم

وای دوتاش عااااالیه

ولی من رژیم دارم شوهرمم الویه اینا دوس نداره

خونه ما هم همین بود 😂 من همیشه میگفتم مثلا زرشک پلو یا لازانیا خواهرم بادمجون و فسنجون پیشنهاد ...

باور کن منم خیلیییی روزا ۳ غذا درست میکنم

شوهرم پسرم خودم

فدات گلم نه بابا مهربون کجا بود😙😆😆

چرا انقد بهشون بها میدی و چیزایی که هوس کردن درست میکنی 🤩🤩🤩

خدا قبول کنه فردا یعنی امروز روزه ام

قبول باشه عزیزم

پشت سر هم نگیر انرژی داشته باشی واسه ماه مبارک

خدا برات نگهشون داره یهو هوس کردم کاش منم داشتم براش غذا میپختم

قربونت برم مرسی انشاله خدا دامنتو سبز کنه .پسر بزرگم تازه از بیمارستان مرخص شده همه چی درست میکنم کمی جون بگیره

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2706