2733
2734
عنوان

فردا ناهار چی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 59 پست
آخه بعد نماز میخوابم تا ۱۲ دیگه وقتی پاشدم باید سریع یه چی درست کنم گفتم الان اگه لازمه از فریزر مو ...

خخخ ای جووونم 😂😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ادامه ی شام امشب قرمه سبزی😍

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قورمه سبزی

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
پنه الفردو اتفاقا همه چیش رو اماده کردم ، سسش رو فقط درست نکردم صبح درست میکنم میریزم روش برای خ ...

😋😋😋 نامزدت صبحونه پاستا میخوره؟😅

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738
شام بود یا سحری😀😀😀

پیشواز ماه رمضون رفتیم خخخخخخ

بیرون بودیم تا اومدیم خونه ۲ شد دیگه

روزای تعطیل خیلی خواب و خوراکمون قاتی پاتی میشه البته خودمون خیلی کیف می کنیم 😅😅😅

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
ما یا برنج ماهی هست یا برنج مرغ اخه زن داداشم ساعت ۶صبح میرس خونمون

به سلامتی

پیشاپیش چشمتون روشن به جمال زنداداش 😄نوش جون

نوش جان چه خوبه بچه هات پیشنهاد میدن من که پسرم هرروووووز زرشک پلو با مرغ پیشنهاد میده شوهرمم میگ ...

ممنون گلم .اره بخدا برا شامم گفتم عدس پلو کوچیکه گیر داد گفت لازانیا گفتم چند تا از موادشو ندارم اونو بیخیال شد گفت پس ژله درست کن ژله درست کردم بزرگه گفت فردا اش درس کن

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
😋😋😋 نامزدت صبحونه پاستا میخوره؟😅

😂😂 

هرروز صبح میاد دنبالم میزارتم شرکت ک کار میکنم بعد میره کارخونه ی خودش

خیلی علاف من میشه و ازاونجایی ک هر ۱۰سال یبار غذا درست میکنم اون موقع ها ک درست کنم داغ تو راه بهش میدم بخوره

😂😂 بیچازه کلی ورزشیه هی غر میزنه کالری بهم میریزه ، عملا ناهار نمیخوره اما خب دست پخت من میخوره .. همین ک مسموم نشه باید خدارو هم شکر کنه 😄

یادم تورو فراموش..
پیشواز ماه رمضون رفتیم خخخخخخ بیرون بودیم تا اومدیم خونه ۲ شد دیگه روزای تعطیل خیلی خواب و خوراکمو ...

من هرسال عید چن کیلو کم میکنم ازبس قاطی پاتی میشه وعده هامون ناهارو ساعت ‌‌۶عصر میخورم 😂 چن ماه به عید تلاش میکنم خودمو چاق شدم عید همه زحمتام هدر میره

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706