1147
1226

خخخ خخخ از الان فکر ناهار هستی 😁

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

فهمیدی به منم بگو

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا شکرت مامان شدم😍تاعمر دارم مدیونتم تو اوج ناامیدی معجزتو نشونم دادی و تولد امام زمان عیدیمو دادی مرسیییییییی😍میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘
خخخ خخخ از الان فکر ناهار هستی 😁

آخه بعد نماز میخوابم تا ۱۲

دیگه وقتی پاشدم باید سریع یه چی درست کنم گفتم الان اگه لازمه از فریزر موادلازم  دربیارم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
1213

پنه الفردو

اتفاقا همه چیش رو اماده کردم ، سسش رو فقط درست نکردم صبح درست میکنم میریزم روش برای خودم میبرم سرکار ، ب عنوان صبحانه هم میدم نامزدمم بخوره 🤦🏻‍♀️

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️

مهمون مادرشوهر😎

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
خاهر دیگه ظهره😃😃😃

😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
دقیقا .بچه ها آش هوس کردن    

نوش جان

چه خوبه بچه هات پیشنهاد میدن

من که پسرم هرروووووز زرشک پلو با مرغ پیشنهاد میده

شوهرمم میگه فرقی نداره هرچی درست کردی خوبه. ( آخرشم خیلی از چیزا رو نمیخوره)

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
1167
آخه بعد نماز میخوابم تا ۱۲ دیگه وقتی پاشدم باید سریع یه چی درست کنم گفتم الان اگه لازمه از فریزر مو ...

خخخ ای جووونم 😂😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مرغ میذارم... بچگیام بهش میگفتم خورشت قرمز  

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
1241