2737
2739
عنوان

این چه دردیست که درمانی ندارد😥😥

172 بازدید | 12 پست

چرا خوابمان نمی اید  

الان تقریبا قیافه های هممون از بی خوابی اینطوریه   اینم قیافه اول صبحمونه  

خوابیدن برای من ارزوست  اما همچنان مقاومت میکنم  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هم دندونم درد میکنه هم انگشترم گم کردم خیلی ناراحتم خوابم نمی‌بره 😔

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
منکه هزارتا کار دارم فردا نمیدونم چمه نمیخوابم.. منتظرم ماسک صورتمو بشورم.. لااقل گفتم یکی از کارام ...

اخی😅😅

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

منکه خوابیده بودم پسرم دندونش درد گرفت بیدارمون کرد😩یه ساعته داره گریه میکنه استامینوفن دادمش .آروم نشد..چیزای دیگه رو هم نمیزاره رودندونش بزارم تازه الان داره خوابش میبره خداکنه باز درد نگیره😩

اینم ازشب عیدمون☹

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2738
منکه خوابیده بودم پسرم دندونش درد گرفت بیدارمون کرد😩یه ساعته داره گریه میکنه استامینوفن دادمش .آروم ...

اخ قربون دندوناش برم... نمک داغ کن براش بزار اگ باز اروم نشد.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

کاش جذابیتی که بالش اول صبح داره ، آخر شبم‌ میداشت😩

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

من دارم آهنگ منکه لباووو چشااااو ونگاتو گوش میدم از شهاب تیام.فقط مردمک چشام میرقصن.مامانم سبزی میشست الان آورد بزاره تو بالکن هندفری منو لگد کرد.الان گوش راستم داره میترکه ولی چپ نمیشنوه😑😑😑😑

ازگشنگی هم دارم میمیرم😐😐😐😐

کاش یدوته پیتزا پپرونی بود میخوردم😢😢😢😢😢

جیشم دارم.از چشام داره مبزنه بیرون😷😷😷😷😷😷😓😓😓😓😓😓

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

ببخشید بچه ها اعصابم خورده قفل میکنم شرمنده

هم دندونم درد میکنه هم انگشترم گم کردم خیلی ناراحتم خوابم نمی‌بره 😔

اگه میخک داری یه تیکه بزار لای دندونت و فشار بده دردشو آروم میکنه...انگشترتم ایشالا پیدا میشه...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔