2737
2734
عنوان

کیا لیزر موهای زائد انجام دادن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 33 پست
یکم سخته بخایی بیکینی رو نشون کسی بدی دیگه

اره خب این که هست سختیش  اما زن هست .... اما دیگه خسته شدم از ژیلت .. چقد ژیلت بدست...

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من با همسرم هم تا چند وقت کنار نمی اومدم این که غریبه هست اما اره از ژیلت بهتره ژیلت پوست رو ...

من خودم چند بار برا عروسیم اپیلاسیون رفتم... برا همین یکم از استرسم کم شده ...خب ادم مجبوره ..😞😒 حتی هزینش و وقتش کمتر از ژیلت در میاد

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
2728