2703
2553
عنوان

تو جمع همه ادامس دهنشون بود!

| مشاهده متن کامل بحث + 2138 بازدید | 83 پست
منم آدمم😔 شوهرم اصلا منو اشباع نمیکنه. انگار برده ی جنسیشم. در حد یه تبریک خشک و خالیم تا حالا برام ...

تو آرامش باهاش حرف بزن و بهش بگو 

منو شوهرم امروز برای اولین بار باهم حرف زدیم راجب چیزایی ک تو دلمونه بیشتر من و خیلیییی سبک شدم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خب ادامسو مثال زدم. گفتم اونکه نسبت خاصیم بامن نداشت به خواسته ی من توجه کرد 

متوجهم 

حس بدیه 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2720
تو آرامش باهاش حرف بزن و بهش بگو  منو شوهرم امروز برای اولین بار باهم حرف زدیم راجب چیزایی ک ت ...

هه.اصلا یک لحظم واینمیسه باهاش حرفی بزنم. تا لب باز کنم میزنه بیرون. احساس میکنم این کارش یعنی همینه که هست

نه خب ادامسو مثال زدم. گفتم اونکه نسبت خاصیم بامن نداشت به خواسته ی من توجه کرد 

سلام دوستم همیشه دنبالت می کنم از عذابی که میکشی خبر دارم خدا کمکت کنه عزیزم گزینه طلاق برات میسر نیست چرا به یه راه دیگه فکر نمیکنی به اینکه از اول همه چی رو شروع کنی واقعا برای سر در گمیت ناراحتم وگرنه خودت بهتر میدونی صلاح تو

هه.اصلا یک لحظم واینمیسه باهاش حرفی بزنم. تا لب باز کنم میزنه بیرون. احساس میکنم این کارش یعنی همینه ...

ب خدا منو شوهرمم همین بودیم بعد یکسال امروز اولین باری بود ک حرف زدیم و دعوامون نشد 

باید سعی کنی لحنتو آروم و مهربون کنی  تا الان هر جور بودی حتما اشتباه بوده روش صحبتتون

بحث این نیست. من شده بهش زنگ زدم گفتم اومدنی فلان چیزو بیار عندا نیاورده

یعنی فک میکنی مخصوصا این کار رو میکنه ؟ میخواد لجت رو دربیاره؟

خب چرا ؟

شاید واقعا حواس پرته ، 

من خودم خیلی پیش میاد یادم بره مثلا نامزدمم خیلی کارارو یادش میره

اما میدونم مدلش اینجوریه از قصد نیست

یادم تورو فراموش..
2714
سلام دوستم همیشه دنبالت می کنم از عذابی که میکشی خبر دارم خدا کمکت کنه عزیزم گزینه طلاق برات میسر نی ...

عزیزمی شما.ممنون که بفکرمی. پس چکار کنم آخه؟ خدایا تو چه سرنوشتی انداختی منو

ب خدا منو شوهرمم همین بودیم بعد یکسال امروز اولین باری بود ک حرف زدیم و دعوامون نشد  باید سعی ...

نه بخدا با همه لحنی گفتم نتیجه نداد الی راه قانونی! از دادگاه میترسه فقط. اخه اینم شد زندگی؟ 

چ ربطی داره  نمیگم ک آدامس بی کلاسیه  پسته لاکشریه  میگم وجهه ی خوبی نداره چن تا آ ...

تو از کجا میدونی چندتا آدم بالغ بودن؟ بچه هامون بودن منم هوس کردم.قرم ندادن.گوشه ی لبشون آروم 

عزیزمی شما.ممنون که بفکرمی. پس چکار کنم آخه؟ خدایا تو چه سرنوشتی انداختی منو

گلم داری عذاب می کشی یه فکری کن از نو شروع کن انگار تازه باهاش آشنا شدی سخته میدونم ولی به خاطر خودت حالا که طلاق میسر نیست هدفتو عوض کن تا وقتش هر وقت تونستی اقدام کن الان روانت آشوبه خودتو تو قفس می بینی این طوری از بین میری

یعنی فک میکنی مخصوصا این کار رو میکنه ؟ میخواد لجت رو دربیاره؟ خب چرا ؟ شاید واقعا حواس پرته ،& ...

خسیسه. مخصوصا واسه من. به نظرم از بی علاقگیشم هست. چون بالاخره چیزای ارزون قیمتم هستن که بشه باهاش طرفو شاد کرد.بحث بفکر بودنه

2706