1232
1226
عنوان

تو جمع همه ادامس دهنشون بود!

781 بازدید | 83 پست

منم گفتم ادامس دارین.هیشکی نداشت. دایی شوهرم رفت بیرون اومد یکی خرید.انقدر ذوق کردم😔 شوهرمم باهاش رفته بود بیرون ولی اون اصلا یادش نبوده. کلا انقدر شوهرم هیییییییییچ کاری برام نکرده عقده ای شدم.ازش متنفرم.

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
راجب اصل قضیه تو بیخود حساسی

ب نظرم وقتی یکیو دوس داری نیازاش برات مهمه. شده با یه ادامس خوشحالش میکنی.کاری که شوهرم هررررررررگز نکرده در طول ۴سال.هرچیم خواستم به زور گرفته نه بخواد خوشحالم کنه

1221

خانواده شوهرت خانواده ادامسی نیستن    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
ول کن بابا خودتو درگیر این چیزا نکن

منم آدمم😔 شوهرم اصلا منو اشباع نمیکنه. انگار برده ی جنسیشم. در حد یه تبریک خشک و خالیم تا حالا برام کاری نکرده. کاش بمیره دیگه خستم کرده

1167
منم آدمم😔 شوهرم اصلا منو اشباع نمیکنه. انگار برده ی جنسیشم. در حد یه تبریک خشک و خالیم تا حالا برام ...

تو آرامش باهاش حرف بزن و بهش بگو 

منو شوهرم امروز برای اولین بار باهم حرف زدیم راجب چیزایی ک تو دلمونه بیشتر من و خیلیییی سبک شدم .

تو آرامش باهاش حرف بزن و بهش بگو  منو شوهرم امروز برای اولین بار باهم حرف زدیم راجب چیزایی ک ت ...

هه.اصلا یک لحظم واینمیسه باهاش حرفی بزنم. تا لب باز کنم میزنه بیرون. احساس میکنم این کارش یعنی همینه که هست

1220