2733
2739

راس میگه خب

نکنه انتظار داری انجام بده!

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا جلو خودمم نمیشوره

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2731
2738

من نمیذارم اصلا زشته.خودمم جلو مهمون نمیشورم شب هم که تایم استراحته چون مهمون داشتیم صبح یا قبل ازرفتنش میشوره یا خودم بیدار شم میشورم کلا زیاد اهل این نیستیم به هم کار بدیم هرکدوم حال داشته باشیم انجام میدیم

مردونگی و شخصیت مرد رو در منزل حفظ کنید و اجازه بدید اقایی کنه

اگه اینو ازش بگیرید دیگه انتظار نداشته باشید جای دیگه واستون مردونگی کنه

وقتی تنها بودید همکاری کنید 

جلوی خانواده و یا مهمان ها بگذارید سالار باشه 

جنس مرد به قدرت نیاز داره

بفهمید این رو

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

وقتی خونه مامانم باشیم و مهمون داشته باشه مامانم همسرم و من قبل اومدن مهمونا غذا و هرچیزی ک نیازه دسر سوپ سالاد اماده میکنیم. همسرم اشپزی بلدن و ظرف هم باشه بعد مهمونا میشوریم حتی مامانم دعوا میکنه. خونه خودمون خیلی نمیزارم خسته از کار میاد اما پریود و مریض باشم شام و ظرف ها رو نمیزاره کمکش کنم

مشاوره پوست و مو
2706