2737
2734
من هرگز ازش نخواستم تو خونه کار کنه اما خودش کمکم میکنه هرکاری از دستش بربیاد انجام میده

مثل داماد ما،ماشالله پر انرژیه اصلا نمیشینه،مدام یا میره دنبال کار خودش یا میاد ب خواهرم میگه کاری داری انجام بدم،خیلی خوبه واقعا

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
نه عزیزم جاروبرقی که نه،تو نگه داری بچه،آماده کردن غذا،بخدا اکقرا برنج مارو شوهرم دم میکنه برام،یا ر ...

به نظر من اصلا درست نیست.مرد خانه دار نگفتن که.مرد به اندازه کافی کار میکنه زنم تو خونه کاراشو میکنه

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتى زنى شغل نداره و خانه داره لزوما بيكار نيست، كارش كار خونه است و تمامى نداره حتى مرخصى هم نداره ...

نظر شما مهمترمه.ولی من مخالفم.ممنون دوست عزیز🌷🌷🌷🌷🌷

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2728
به نظر من اصلا درست نیست.مرد خانه دار نگفتن که.مرد به اندازه کافی کار میکنه زنم تو خونه کاراشو میکنه

نظر هر کس قابل احترامه عزیزم

منی ک تو شهر غریبم با دوتا بچه کوچیک،لازم دادم همسرم کمک کنه اونم خداروشکر کمک میکنه.

البته آشپزی کردنش برمیگرده ب بارداری اولم ک ویار افتضاحی داشتم افتضاحا با سرم زنده موندم.

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

ما تقسیم وظایف داریم 

کمک نیست ، وظیفمونه باید انجام بدیم

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
نظر هر کس قابل احترامه عزیزم منی ک تو شهر غریبم با دوتا بچه کوچیک،لازم دادم همسرم کمک کنه اونم خدار ...

خوشبخت باشید گلم🌷

2738
نظر شما هم محترمه و ممنون از احترامتون🌹🌹🌹 من چون اين مسائل رو زياد ديدم اين نظرمه الان زن و مرد ...

بله درسته😘

نامزدم خیلی ساله مستقل زندگی میکنه

منم مستقل زندگی‌میکنم

جفتمونم از کار خونه متنفریم 😂

یعنی الان تو خونه خودم و‌ خودش بزوووور کارا رو میکنیم 

تازه اون خوشحاله راحت میشه از کار خونه 🥵😠 من چه غلطی باید بکنم خدا میدونه

یادم تورو فراموش..
همه پول كافى براى مستخدم ندارن اين بيشتر به فرهنگ غلط خودمون برميگرده.. اگه از اول به دخترامون ياد ...

عزیزم خانم خانه دار هم شاغل محسوب میشه

خیلی کارهاش از شاغلا بیشتره

تو ایران خیلی ها دو شغله شدن ، هم شاغل بیرون هم خانه داری کامل

اگه اقایی خودشون نمیخوام کمک کنن نباید وظیفه همسرشونم بدونن

من با زندگی ۵۰- ۵۰  بیرون موافق نیستم چون عملا تو ایران امکان نداره حقوقای برابر ، 

یادم تورو فراموش..

آخه من خودم شاغلم

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی