2703
2553

از كمك بخواه از كارهايي شروع كن كه بيشتر علاقه داره 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

یادگرفتی ب منم یاد بده😞

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاش بحرف بگو منکه ب عشقم گفتم  ت خونه چندتا کارو خودش باید انجام بده مث تمیز کردن سرویس دستشویی 

خرد کردن و تیکه کردن و شستن مرغ و گوشت 

اینا گفتم چون ن بلدم ن دوس دارم اونم گفته باشه 🤑😁😁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2456

از کارای کوجیک شروع کن بهش بگو با نازو ادا که انجام بده ...مثلا جععه هابگو من جارو بزنم تو دستمال بکشی یا میشه تا من جارو میزنم ی جایی خوشمزه دم کنی

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
از كمك بخواه از كارهايي شروع كن كه بيشتر علاقه داره 

بگو زور مردونه میخواد این کار کمکم میکنی. اگر گفت بهانه میاری بگو نمی تونم واقعا زورم نمیرسه قبلا اگر انجام میدادن جونم بیشتر بود واقعا الان بهم فشار اومده 

شوهر من تو خونمون همیشه کمکم میکنه ی بار دامادشون اومده بود خونمون باورش نمیشد ازش فیلم می گرفت میخندید میگفت مجرد بوده هیچوقت هیچکاری نمیکرده من فقط اوایل ازدواج ازش خواستم تو کارا کمکم کنه اونم قبول کرد انصافا هم کمک میکنه خیلی تمیز ظرف میشوره و جارو میکنه  

من شادترین دختر غمگین جهانم  
2714

بعد از ۸سال موفق نشدم واقعا😑😑😑

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

یا الله به امید ترور نشدنم.به نظرم اصلا درست نیست مرد صب تا شب بره دنبال ی لقمه نون خسته بیاد خونه عوض چایی تازه دم و خسته نباشید شنیدن پاشه بره جاروبرقی بکشه.🤐🤐🤐🤐🤐😂😂😂

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

عزیزم کار کوچیک ادل بهش بگو ولی مهمترین چیز اینه ک وقتی همون کارو کرد انقد با هبجان و ذوق زباد ازش اشکر کنی که کیف کنه،باور کن اگر خوب کارت رو بتونی انجام بدی،بعدش میگه دیگه کاری نداری انجام بدم برات؟

اگر ابنو گفت همون بار اول بهش کار نده،بازم تشکر کن از دلشتن شوهر ب ابن خوبی و مهربونی..

هربار ک با اشتیاق و غلو ازش تشکر کنی اونم کیف میکنه و جون دوست داره باز اونجوری ازش تشکر کنی مباد کمکت 

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
یا الله به امید ترور نشدنم.به نظرم اصلا درست نیست مرد صب تا شب بره دنبال ی لقمه نون خسته بیاد خونه ع ...

نه عزیزم جاروبرقی که نه،تو نگه داری بچه،آماده کردن غذا،بخدا اکقرا برنج مارو شوهرم دم میکنه برام،یا رو ما باشه مبگم بی زحمت ی چایی ام بهم بده.

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2706