1232
1226

از كمك بخواه از كارهايي شروع كن كه بيشتر علاقه داره 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 

باهاش بحرف بگو منکه ب عشقم گفتم  ت خونه چندتا کارو خودش باید انجام بده مث تمیز کردن سرویس دستشویی 

خرد کردن و تیکه کردن و شستن مرغ و گوشت 

اینا گفتم چون ن بلدم ن دوس دارم اونم گفته باشه 🤑😁😁

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

از کارای کوجیک شروع کن بهش بگو با نازو ادا که انجام بده ...مثلا جععه هابگو من جارو بزنم تو دستمال بکشی یا میشه تا من جارو میزنم ی جایی خوشمزه دم کنی

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
1156
از كمك بخواه از كارهايي شروع كن كه بيشتر علاقه داره 

بگو زور مردونه میخواد این کار کمکم میکنی. اگر گفت بهانه میاری بگو نمی تونم واقعا زورم نمیرسه قبلا اگر انجام میدادن جونم بیشتر بود واقعا الان بهم فشار اومده 

شوهر من تو خونمون همیشه کمکم میکنه ی بار دامادشون اومده بود خونمون باورش نمیشد ازش فیلم می گرفت میخندید میگفت مجرد بوده هیچوقت هیچکاری نمیکرده من فقط اوایل ازدواج ازش خواستم تو کارا کمکم کنه اونم قبول کرد انصافا هم کمک میکنه خیلی تمیز ظرف میشوره و جارو میکنه  

من شادترین دختر غمگین جهانم  

من دلم نمیاد

چون هم تایم کاریش زیاده، هم کارش سنگینه... گناه داره.

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶

یا الله به امید ترور نشدنم.به نظرم اصلا درست نیست مرد صب تا شب بره دنبال ی لقمه نون خسته بیاد خونه عوض چایی تازه دم و خسته نباشید شنیدن پاشه بره جاروبرقی بکشه.🤐🤐🤐🤐🤐😂😂😂

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
1233

عزیزم کار کوچیک ادل بهش بگو ولی مهمترین چیز اینه ک وقتی همون کارو کرد انقد با هبجان و ذوق زباد ازش اشکر کنی که کیف کنه،باور کن اگر خوب کارت رو بتونی انجام بدی،بعدش میگه دیگه کاری نداری انجام بدم برات؟

اگر ابنو گفت همون بار اول بهش کار نده،بازم تشکر کن از دلشتن شوهر ب ابن خوبی و مهربونی..

هربار ک با اشتیاق و غلو ازش تشکر کنی اونم کیف میکنه و جون دوست داره باز اونجوری ازش تشکر کنی مباد کمکت 

من هرگز ازش نخواستم تو خونه کار کنه اما خودش کمکم میکنه

هرکاری از دستش بربیاد انجام میده

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 

مردهارو بايد با زبون به راه آورد 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 
یا الله به امید ترور نشدنم.به نظرم اصلا درست نیست مرد صب تا شب بره دنبال ی لقمه نون خسته بیاد خونه ع ...

نه عزیزم جاروبرقی که نه،تو نگه داری بچه،آماده کردن غذا،بخدا اکقرا برنج مارو شوهرم دم میکنه برام،یا رو ما باشه مبگم بی زحمت ی چایی ام بهم بده.

1167
من هرگز ازش نخواستم تو خونه کار کنه اما خودش کمکم میکنه هرکاری از دستش بربیاد انجام میده

مثل داماد ما،ماشالله پر انرژیه اصلا نمیشینه،مدام یا میره دنبال کار خودش یا میاد ب خواهرم میگه کاری داری انجام بدم،خیلی خوبه واقعا

نه عزیزم جاروبرقی که نه،تو نگه داری بچه،آماده کردن غذا،بخدا اکقرا برنج مارو شوهرم دم میکنه برام،یا ر ...

به نظر من اصلا درست نیست.مرد خانه دار نگفتن که.مرد به اندازه کافی کار میکنه زنم تو خونه کاراشو میکنه

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
وقتى زنى شغل نداره و خانه داره لزوما بيكار نيست، كارش كار خونه است و تمامى نداره حتى مرخصى هم نداره ...

نظر شما مهمترمه.ولی من مخالفم.ممنون دوست عزیز🌷🌷🌷🌷🌷

به نظر من اصلا درست نیست.مرد خانه دار نگفتن که.مرد به اندازه کافی کار میکنه زنم تو خونه کاراشو میکنه

نظر هر کس قابل احترامه عزیزم

منی ک تو شهر غریبم با دوتا بچه کوچیک،لازم دادم همسرم کمک کنه اونم خداروشکر کمک میکنه.

البته آشپزی کردنش برمیگرده ب بارداری اولم ک ویار افتضاحی داشتم افتضاحا با سرم زنده موندم.

1220