2726
عنوان

پر بازدیدها

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 30 پست
راجع به مسئله ی مادر شوهر حق با شماست اینجا افکار سنتی هستش مدرک ها به روز 😊شما مقاله میدی کاربر از ...

افاجعه ای در مورد اینده یکی دو سال دیگه در مورد دخترهای دم بخت  در راهه یعنی  من که پس لرزه هاشو دارممیبیننم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افاجعه ای در مورد اینده یکی دو سال دیگه در مورد دخترهای دم بخت  در راهه یعنی  من که پس لرز ...

میدانید برای جامعه ای که فقط ابزار مدرن داره این گذره خیلی لازمه حالا به هر قیمتی که باشه 

حق  با شماست کاملا متوجه هستم مخصوصا بحث فحش دادن و القاب

خانمی چند ماه پیش عنوان زده بود که بیاین ببینین شوهر اشغال عوضی من به من چی گفته مثلا گفته بود که رییسم زنگ زده گفته برا همکارم کار پیش اونده انشب تو برو جاش من هم دارم میرم سر کار. زنه میگه خب منم میرم خونه مامانم شوهر گفته بمون تو خونه این مطلبو این خانم ساعت پنج یا شش بعداز ظهر گذاشته فرداش که ظهر جمعه بود تاپیک گذاشته از کار شوهرم ذوق مرگ شدن بیاین بگم مبگه همین الان هنسرم جلو پدر و مادرش پای من و بوسید خب شنا چی فکر میکتید اینها بی علت نیست 

2728
میدانید برای جامعه ای که فقط ابزار مدرن داره این گذره خیلی لازمه حالا به هر قیمتی که باشه 

حتی اگه این ابزار باعث بشه دختر ایرانی گرایشدبه اتباع بیگانه از نوع پستش بشه

چرا انقدر فلسفیش میکنین...بابا تو این زمونه که انقدر همه به هم بی اعتماد شدن با اسم مستعار میان دردشونو میگن تا تخلیه روانی بشن...چه اشکال داره...حالا شما هر تاپیکی خوشت نمیاد نخون...اما نمیشه همه مطابق میل ما رفتار بکنن ...

چرا انقدر فلسفیش میکنین...بابا تو این زمونه که انقدر همه به هم بی اعتماد شدن با اسم مستعار میان دردش ...

باشه سما فکر میکنی من تدم نیستم تو صفحات نمیدونم اوایل  بحث اریا عظیم نژاد من پنج تا پیام سر کاری و شوخی گذاشتم 

پست کلمه ی مناسبی برای یک انسان نیست امیدوارم چیزی که مدنظر من هستش منظور شما نبوده باشه 

منظورم پیام هستش اصلا من بب ادبی نمیکنم اگه بدونم تو یه بحثی تا اخرش میتونم بذم دلیلی نداره بی ادبی کنم

منظورم پیام هستش اصلا من بب ادبی نمیکنم اگه بدونم تو یه بحثی تا اخرش میتونم بذم دلیلی نداره بی ادبی ...

صددرصد همین طور هستش امیدوارم افرادی مثل شما بیشتر پست بذارن و افکارشونو با بقیه درمیون بذارن

چرا انقدر فلسفیش میکنین...بابا تو این زمونه که انقدر همه به هم بی اعتماد شدن با اسم مستعار میان دردش ...

اخه اینهاییی که مت میگم فلسفه است دیگه از این ابتدایی تر حرف هست من کجا اعتراض له این تاپیک ها دارم میگم چرا  حرفهای بی ارزش چرا انقدر پر باز دید میشه واونپخانومی که امد یه کمپین خانمهای ملکه رو راه بندازه و شخصبت زنو ذو محکم کنه میشه دو صفحه ای خب معلومه دیگه این همه انرژی و شنا یکی از من گرفتی که منو خغه متی اونپهم بی دلیل

2706