2410
2553
عنوان

پر بازدیدها

282 بازدید | 30 پست

متاسفانه در در بخش پر باز دید نینی سایت نود در صد در مورد مسایل غیر ضروری صحبت میشه در مورد عکس شوشو ، در مورد تیپ اریا ، حتی در مواردی که مشکلات خانمهای جوان مطرح میشه همگی بی محتواست خانمهایی که به همسرتون میگید بی غیرت، نر، شونر، یا شوعر به شکلهای مختلف به نان اورتون توهبن میکنید این موضوع کیفبت شخصیت شنا ذو میرسونه دلیلی نداره که بخاهیم الکی قضاوت کنیم

اره درسته❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

موافقم

فقط در مورد نان اور بودن مردان مخالفم همیشه اینطور هم نیست

شما هم بخون و روانشناسیشون کن دیگه کاری نمیشه کرد

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
موافقم فقط در مورد نان اور بودن مردان مخالفم همیشه اینطور هم نیست شما هم بخون و روانشناسیشون کن دی ...

اصلا بحث مردها نیست بحث برخورد خانمهاست با مسایل یه خانونی یه پستی گذاشته بود راجع به ملکه من فقط تیترشو خوندم شد 3 صفحه پیدلش نکردم حس کردن راجغ به شخصیت دادن به زن هستش ولی استقبال ننیش چرا

موافقم فقط در مورد نان اور بودن مردان مخالفم همیشه اینطور هم نیست شما هم بخون و روانشناسیشون کن دی ...

من روانشناس نیستم یه ادم عادی هستم ولی علاقم به سایتهای نشاور خانواده هستش خالا اگه بربم جلو نطالبی رو که گفته شده رو بذاتون میگم البته بعیده بریم جلو 

2714

اینجا همه قشری هست متفاوت از نظر سن تحصیلات مکان زندگی همین موضوع خیلی جالب هستش دغدغه های متفاوت. ..چند وقت پیش هم یکی تاپیک زد چرا تاپیکا راجع به این موضوع هستش یا اون این حرف درست نیست جهت سازی تاپیک باعث میشه کاربر دغدغه ی اصلیش گفته نشه از ترس همسو نبودن از شما هم خواهش میکنم موافق تاپیکی نیستی وارد نشو ولی به کسی ایران نگیر چرا این تاپیک رو زده یا رفته پربازدید. ..ممنون

اینجا همه قشری هست متفاوت از نظر سن تحصیلات مکان زندگی همین موضوع خیلی جالب هستش دغدغه های متفاوت. . ...

خانم محترم شما دارید اشتباه میکنید از صبح ساعت چهار دیروز تا الان دارن پست میذارن راجع به اریا بایا خب همینه که زندگیها جهت پیدا نمیکنه میان میگن شوشو نیشه چهل صفحه چرا نباید مسیله مادر شوهر توپاین جامعه ریشه یابر و واکاوی بشه شما نیدونی شخصیت مادر شوهر از جه زماتی  شکل میگیره لز زمان چهار پنچکج سالگی وقتی یه دخار بچه تفاوت خودشو با جنس مخالف میفهنه میشه شخصیت کنونی مادر شوهر 

خانم محترم شما دارید اشتباه میکنید از صبح ساعت چهار دیروز تا الان دارن پست میذارن راجع به اریا بایا ...

بحث من روی جهتی هستش که شما میخوای به زندگی بدی ببینید یک سایت علمی نیستش شاید واقعا دغدغه ی اون کاربر اون شخصیت باشه شما به این فکر کردی شاید واقعا رابطه اشو تحت تاثیر قرار داده به این فکر کردی شاید هم براش فان باشه سن فاکتور مهمیه گاهی وقتا فقط تاپیک زدن گاهی وقتا از بس دغدغه داره وارد میشه خیلی مسائل هستش 

بحث من روی جهتی هستش که شما میخوای به زندگی بدی ببینید یک سایت علمی نیستش شاید واقعا دغدغه ی اون کار ...

مت قصدم جلو گیری نیست واین اتفاق هم نمیوفته و این تاپیک هم فراموش خواهد شد من قصدم هشدار بود قصدم از عنوان این موضوع این بود که بگم دلایل بی کیفیت بودن زندگی اجتماعی وخانوادگی ما بدلیل پرداختن به موضوعات بی محتوا است وقصد اخرم اینه که اوتی که بهش میگید نر همونی که سر سفره هممون نشسته در اخر قصدم اینه که زن رو از سوییسو پاریس نیاورپن ریختن تگ این مملکت ومرد و از جزایر ادم خورها و نادا گاسکار تیاوردن هممون از چند تا زایشگاه بیرون اوندیم

2706