1232
1226
عنوان

خواهرم

278 بازدید | 16 پست

خواهرم ب شوهرش گفته ما انگلیسی_ ایرانیم

حالا جدا نمیدونیم انگلیسیم یا پاکستانی ولی خوب از نظر قیافه بیشتر شبیه انگلیسیا هستیم 

الان عذاب وجدان گرفته 

*تاپیک قبل توضیح دادم 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

انگلیسی ها که به دماغ بزرگ و بدجنسی معروفن 

حداقل میگفت ایتالیایی اسپانیایی چیزی 😄

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

اصلان گفتنش به چه دردي ميخورده وقتي نه پاسپورتش رو داريد نه نميدونم إمكاناتي كه بشه استفاده كرد گفتنش بيخوده 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 
1221
خیلی هم خوبن 😂😭

ببخشید 😂

مگه الکی نگفته؟

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

خب حالا  مگه گفتنش ضرری به شوهرش زده که عذاب وجدان گرفته

بهش بگو سخت نگیره

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم. 🚶‍♀️همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم. 👀 شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم🍷شدم آن عشق دیوانه که بودم🤪💘
ببخشید 😂 مگه الکی نگفته؟

نسل قبلامون میگن انگلیسی بودن ولی ما از راست و دروغش خبر نداریم ،فقط میدونیم ایرانیم نبودیم 😂الان میگه نکنه گفته باشم و واقعا تبار انگلیسی نداشته باشیم 😂

1167
نسل قبلامون میگن انگلیسی بودن ولی ما از راست و دروغش خبر نداریم ،فقط میدونیم ایرانیم نبودیم 😂الان م ...

گلم عذاب وجدان چرا گرفته،ایشونم گفته اجدادتون رو نقل کرده

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند