2703
2553

کمک کردن خوبه ولیچرا دوازده تا شش صبح گرسنه میشن

هشت شب نمیشه برد؟

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه ترسناکه اون ساعت شب بین معتادا

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2720

شهلاخانم این کارتون عالیه ک فکر محرومینید و تبلیغ میکنید بقیه هم انجام بدن.

اما چیزی ک درباره رامبدجوان گفتید بنظرم گناه کردید

ایشون میلیونها کار خیر انجام داد طی اینهمه سال برنامه سازی

حالا ب صرف اینکه همراه زنش رفته تا بچشو دنیابیارن ابدا نباید این اهانتهابشه بهش،‌بنظرم درست نیس

ضمنا خانم جواهریان فامیلاش، مادرش کانادان، اینم رفته پیش مادرش باشه برا اوایل تولد و اینا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
شهلاخانم این کارتون عالیه ک فکر محرومینید و تبلیغ میکنید بقیه هم انجام بدن. اما چیزی ک درباره رامبد ...

اینجور ادما فکر میکنن خارج باشی ایرانو فروختی الان به منم که ایران نیستم میان هزارتا حرف میزنن😶😶

اصلا دلش خواسته بره فامیلم نداشته برا زایمان بچش رفته به کسی چه واقعا😶

اینجور ادما فکر میکنن خارج باشی ایرانو فروختی الان به منم که ایران نیستم میان هزارتا حرف میزنن😶😶 ...

نه نه . ببین با مردم عادی کسی کاری نداره ک خارج باشن یا نباشن ...یسریا حرفشون اینه ک وقتی کسی میاد دم از وطن پرستی وطن دوستی میزنه هی ب همه میگه ک ایرانو بسازید وایسید کنارهم سختیارو تحمل کنید بخندید تو شرایط وحشتناک کشور بخندید کنارهم باشید چرا خودش واسه خانواده خودش اینکارو نمیکنه ؟ چرا نمیذاره بچش همینجا مثل بقیه ب مشکلات بخنده اگه راست میگه ...(داخل پرانتزبگم ک من خودم عاشق رامبدم وهمیشه ام گفتم اگه بابت کاری پول گرفته نوش جونش زحمت کشیده بی خوابی کشیده مردمو شاد کرده )

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
نه نه . ببین با مردم عادی کسی کاری نداره ک خارج باشن یا نباشن ...یسریا حرفشون اینه ک وقتی کسی میاد د ...

خب برا این که میشه همزمان ایران و دوست داشت و توش نبود

خیلی از ماها که خارجیم عاشق ایرانیم....ولی تا بگی میگن پس چرا رفتی🙁

و این که یه بخش از اون حرف های باهم در سختی ایران و بسازیم و اینا رو ادمای تو تلوزیون مجبورن بگن حرف دلشون نیست دیگه همه میدونیم ازادی بیان چقدره 🙄

2714
خب برا این که میشه همزمان ایران و دوست داشت و توش نبود خیلی از ماها که خارجیم عاشق ایرانیم....ولی ت ...

خب عزیز حرف مردمم همینهه دیگه. ..میگن دروغ میگی پس...بهش میگن ریاکار....بعدم گفتم ک ادمای عادی مثل شما با اینا که مردم میشناسنشون فرق میکنن...مردم میگن نونتو از اینجا درمیاری چاخانشو ب خورد مردم میدی لبخندتو اونور میزنی اگه راست میگی بیا همینجا باهم مبخندیم...حرف مردم اینه ...وگرنه خداشاهده من خودم عاشق رامبدم اما مردم برام مهمترن..داستان نامداری یادته ؟ یسریا اومدن گفتن ب خودش ربط داره مگه شماها ازاینکارا نمیکنیدوووو...اما حرف مردم سر ریابود ...اگه مثلا ی بازیگر این کارو میکرد بقیه خیلی ناراحت نمیشدن اما کسی ک ......(دیگه خودت میدونی داستانشو...واقعا اولین بار وقتی تو اینستا  ب کسی فحش میدادن ناراحت نمیشدم...)

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه