1147
1226

کمک به بی بضاعتهاهرساعت 12شب تا 6 صبح 4راه مولوی تا شوش

الویه یاهرغذای دیگر اکثراگرسنه کنارخیابان منتظرشما خیرین هستند

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

هميشه اونجان چون كارتن خواب هستن و بي خانمان

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 

تو اون ساعت بری مولوی و شوش هیچی ازت باقی نمیمونه با کمال ادب و احترام ! مگه صبح خدا رو ازتون گرفتن صبح میری تیکه به تیکه معتاد با سرنگ نشسته چه برسه شب .

نشسته ام به در نگاه میکنم.دریچه آه میکشد.تو از کدام راه میرَسی؟ .خیال دیدنت چه دلپذیر بود.جوانیم در این امید پیر شد .نیامدی و دیر شد .
1233
شام شب ندارند بخورند با شوهران انجا زیادند

امتحانش مجانیه گلم میتونید برید تا ببینید چی میگم  خدا بابت کار خیرتون بهتون عوض بده 

نشسته ام به در نگاه میکنم.دریچه آه میکشد.تو از کدام راه میرَسی؟ .خیال دیدنت چه دلپذیر بود.جوانیم در این امید پیر شد .نیامدی و دیر شد .
منم تعجب کردم شنیدم معتادن و مواد خرید و فروش میشه ترسناکه یکم

تمام جوبهاش و پیاده روهاس پر از معتاد که گروهی نشستن این چیزا شوخی بردار نیست .

من مشکلی ندارم حومه ام فقط چجوری میتونم ببرم باید اسنپ بگیرم

فكر نميكنم اسنپ ببردتون باز بگيد بهشون شايد بردن

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 
1167