2726
عنوان

خانم های با سیاست بیان لطفا😏😥

73 بازدید | 2 پست

سلام

آیا میشه یه مرد رو از راه دور وابسته خودمون بکنیم؟؟ چجوری؟؟ 

من همسرم کارش یه شهر دیگس و ممکنه دو سه هفته سرکار باشه دو سه هفته خونه باشه

کارشو لطف نپرسید  معذورم از گفتنش

وقتی میاد خونه سعی میکنم خانم خوبی باشم غذای خوب درست کنم.چایی ، میوه پوس بکنم  ، همجا مرتب باشه و برق بزنه گرفته تا قربون صدقه و ماساژ و هر کار به ذهنم برسه ...

اما خدایی همس نگران اینم  که تو این مدت کم اختلاف نظری ، ناراحتی پیش بیاد  بعد فک کن قهر کنیم مثلا ده روز خونه باشه سه روزشم قهر بگذره وحشتناکه...خیلی چیزا تو دل آدم میمونه ..

حالا این به کنار...

همسر من از هر چی ناراحت بشه قهر میکنه منم از قهر کردن متنفرم متتتتتتنفرم...اعصابم داغون میشه دیونه میشم

چیکار کنم قهر نکنه؟ عزتمم حفظ بشه ..توقع نداشته باشین لام تا کام حرف نزنم ...چیکار کنم طاقت قهر نداشته باشه ؟ بعضی اوقات من از یه موضوعی ناراحتم بجا بیاد بپرسه چته اونم حرفی نمیزنه 🤔

من چیکار کنم وابستگیش بهم بیشنر بشه ،،، وقتی میره خودم احساس میکنم خوبیاش یادم میره و بعد چند روز به نبودش عادت میکنم خب خیلی اینجوری بده اونم لابد همینجوریه ...در واقع احساس میکنم هر سری از اول همه چی رو میسازم😪

عزیزم سعی کن مدام بهش زنگ بزن شبا تصویری یا معمولی 😊

آخه شبا زود میخوابه ..چندین بار تصویری تماس گرفتیم اما چشماش پر خون بود و هی خمیازه میکشید ..ده تقریبا  میگیره میخوابه قبلشم منگ خوابه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷