2703
2553
عنوان

خانم های با سیاست بیان لطفا😏😥

151 بازدید | 17 پست

سلام

آیا میشه یه مرد رو از راه دور وابسته خودمون بکنیم؟؟ چجوری؟؟ 

من همسرم کارش یه شهر دیگس و ممکنه دو سه هفته سرکار باشه دو سه هفته خونه باشه

کارشو لطف نپرسید  معذورم از گفتنش

وقتی میاد خونه سعی میکنم خانم خوبی باشم غذای خوب درست کنم.چایی ، میوه پوس بکنم  ، همجا مرتب باشه و برق بزنه گرفته تا قربون صدقه و ماساژ و هر کار به ذهنم برسه ...

اما خدایی همس نگران اینم  که تو این مدت کم اختلاف نظری ، ناراحتی پیش بیاد  بعد فک کن قهر کنیم مثلا ده روز خونه باشه سه روزشم قهر بگذره وحشتناکه...خیلی چیزا تو دل آدم میمونه ..

حالا این به کنار...

همسر من از هر چی ناراحت بشه قهر میکنه منم از قهر کردن متنفرم متتتتتتنفرم...اعصابم داغون میشه دیونه میشم

چیکار کنم قهر نکنه؟ عزتمم حفظ بشه ..توقع نداشته باشین لام تا کام حرف نزنم ...چیکار کنم طاقت قهر نداشته باشه ؟ بعضی اوقات من از یه موضوعی ناراحتم بجا بیاد بپرسه چته اونم حرفی نمیزنه 🤔

من چیکار کنم وابستگیش بهم بیشنر بشه ،،، وقتی میره خودم احساس میکنم خوبیاش یادم میره و بعد چند روز به نبودش عادت میکنم خب خیلی اینجوری بده اونم لابد همینجوریه ...در واقع احساس میکنم هر سری از اول همه چی رو میسازم😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عشق و محبت  و گذشت و  کوتاه اومدن  ؛ مثل یه جاده  دو طرفه ست ...

یک بار  بشینید و قاطعانه باهاشون صحبت کنید و  بگید ک سنت قهر ،  چه تیشه ای ب ریشه زندگی میزنه و چقدر سردی ب بار میاره ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2456
عشق و محبت  و گذشت و  کوتاه اومدن  ؛ مثل یه جاده  دو طرفه ست ... یک بار  ب ...

حرف میزنم اما انگار با دیوار حرف‌میزنم ...خیلی جدی نیست..یا ناراحت میشه ، یا به شوخی میگیره ..یا کلا آدمو گیج میکنه 

2714
خخخخ اخه محبت زیادی خوب نی جذابیتت کم میشه شوخ طبع باش دنیاش رو درک کن بعضی وقتا بهش گیر بده ینی نظر ...

باور کن گیر هم میدم خیلی مودبانه و محترمانه از رفتاراری خانوادش مثلا میگم ، یا خودش ...اما اگه باز من ناراحت باشم انگار نه انگار...

چند بتر هم قهر کردم خب دیدم فرصت باهم بودن رو از دست میدم تا او بخواد بیاد آشتی کنه ...انگار جونشو میگیرن بخ.اد آشتی کنه

عشق و محبت  و گذشت و  کوتاه اومدن  ؛ مثل یه جاده  دو طرفه ست ... یک بار  ب ...

شما چقدر قشنگ حرف میزنید  من تو هر تاپیکی پست های شمارو میبینم کیف میکنم❤❤

خدایا خیلی شکرت❤
اشتباهه شما ک راه دوره همسرت داشته باشید ک خوبه باهم رابطه بیشتری و صمیمیتی تری خواهید داشت، 

اس ک ا ی پ دارم با اون بهش پیام و تماس تصویری میگیرم ...بنظرتون کافی نیست ؟ برم اونام نصب کنم؟

اس ک ا ی پ دارم با اون بهش پیام و تماس تصویری میگیرم ...بنظرتون کافی نیست ؟ برم اونام نصب کنم؟

من نمی دونم ابن برنامه چیه،خححخخ

نمیتونم بگم کافیه یا نه،ت ل گ ر ا م بخاطر کانال آموزشی ک داره محبوبه

من خودم رو زندگیم و بازخورد رفتار شوهرم تاثیر داشته،ضرر نداره نصبش 

دوست داشتی نصب کن،ی کانال داره ایده میدن برای خوشحال کردن همسرا،تجربیات خود خانوماست.

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
من نمی دونم ابن برنامه چیه،خححخخ نمیتونم بگم کافیه یا نه،ت ل گ ر ا م بخاطر کانال آموزشی ک داره محبو ...

ممنون عزیز از راهنماییت 😍😍😍دلم میخواد وقتی با منه هی بهش خوش بگذره 

ممنون عزیز از راهنماییت 😍😍😍دلم میخواد وقتی با منه هی بهش خوش بگذره 

خب همون دیگه برای جذب مردا چکار کنی،اینارو نوشته

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2706