2703
2553
عنوان

پزشک داریم تو این سایت ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6856 بازدید | 295 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه سوال اگه وقت شد برای منم بپرس...من ازمایش تیروئیدم t3 و t4 نرمال بود ولی thدقیق نمیدونم ی ه ...

آره درمان میشه . تیروئیدتدن کم کاره. من تو یک ماه تیروئیدم رو با قرص از ۴.۵۷ به ۰.۸۶ رسوندم

2456
دخترم ۱۸ ماهشه اما هنوزم نمیتونه بدون کمک به طور مستقل راه بره. با کمک یک دست گرفتن راه میره. ضمنا ح ...

آوا سازی داره؟ 

با اسباب بازی هاش می تونه بازی هدفدار بکنه

متلن ادای آشپزی در بیاره و.... 

بای بای و حرکات تقلیدی داره؟ 

قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
آره درمان میشه . تیروئیدتدن کم کاره. من تو یک ماه تیروئیدم رو با قرص از ۴.۵۷ به ۰.۸۶ رسوندم

وایی مرسی عزیزم 😧فقط منتظرم تعطیلات بگذره برم دکتر

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2714
پروپرانول ۲۰  دیکلوفناک  آزیترومایسین  سرترالین  کلردیازپوکساید  نورتر ...

مشکل عصبی داری؟ اینا که بیشترش داروی اعصابه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

سلام منم ی سوال دارم سوزش دائمی ادرار بخاطر چی میتونه باشه آزمایش هم دادم خوب بوده مشکلی نداشتم سنگ هم ندارم اما ب طور دائم سوزش ادرار دارم توی کودکی هم سابقه برگشت ادرار داشتم چیکار باید کنم خیلی اذیت میشم 

2706