2733
2734
عنوان

پزشک داریم تو این سایت ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6856 بازدید | 295 پست
عزیزم باید عکس ازمایشتو بفرسی و برای چکاپ رفتی ازمایش دادی یا بیماری داشته علائمم داشته؟

برای چکاب دادم عکس الان همه خوابن عزیزم گفتم رنج نرمالش برای کودک زده تو آزمایشش ۱۱۰ اما مال دخترم ۱۲۵ بود تقریبا هم سطح رنج اقایان

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دریچه میترال و تری کاسبید قلب برگشت خون داره و دریچه میترال پرولاپس داره عزیزم و اگر کم باشه مشکل ند ...

یه دنیا ممنون 🙏🙏 

از طرف من تشکر کن ازشون 

دکترم همون حرف پدر شمارو زد ، گفت چیز خاصی نیست فقط باید سالی یه بار بیای اکو بدی 

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
2728
عزیزم در حال حاظر مطبشو واگذار کرده اگر میخوای اینجا بپرس😊

باشه فداتشم.ببین پیشاپیش معذرت خواهی کن وقتشونو میگیرم.میخوام پسرمو ببرم ازمایش خون و ادرار که از سلامتیش مطمئن بشم چون لاغره.سه سال و نیمشه میخوام هرچی که میشه با خون و ادرار فهمید رو ازمایش کنم منظور کم خونی و زینک و تیروئیدو همه چی هست و چون زیاد عفونت میکنه نقص سیستم ایمنی هم میخوام چک بشه.میشه ازشون بخوای راهنماییم کنن چی هارو چک کنم.

برای چکاب دادم عکس الان همه خوابن عزیزم گفتم رنج نرمالش برای کودک زده تو آزمایشش ۱۱۰ اما مال دخترم ۱ ...

اگر علائمی نداره مشکلی نداره ولی ۳ ماه دیگه حدودا دوباره آزمایش برو بده

باید درمان شروع بشه شما کمکاری تیرویید داری

ممنون خانوم دکتر که جواب دادین

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2738
نمیدونم چرا عکس تار آپلود میشه  T4 91.3 T3 1.69 TSH 5.81

بله

شما کم کاری تیرویید داری

باید لووتیروکسین مصرف کنی با دوزی که پزشک بهت میگه

و مدت مصرف نامعلوم هست 

یعنی اگر مصرف کردی قرص را و نرمال شدی و بعدش به سمت پرکاری تیرویید رفتی،داروت قطع میشه

اگر با هربار ازمایش،جوابت نرمال بود،مععععمولا باید دارو را ادامه بدی

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّ ...

ایشالله ایشالله 👍👍👍

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
اگر علائمی نداره مشکلی نداره ولی ۳ ماه دیگه حدودا دوباره آزمایش برو بده

ممنونم 😘

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
بله شما کم کاری تیرویید داری باید لووتیروکسین مصرف کنی با دوزی که پزشک بهت میگه و مدت مصرف نامعلو ...

ممنون خانوم دکتر 💙

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2706