2410
2553
عنوان

پزشک داریم تو این سایت ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6856 بازدید | 295 پست
برای همین میگم نشون متخصص اطفال که بدی خیالت راحت میشه

میخواستم اتفاقا بعد تعطیلی ها ببرم ولی فکرم درگیر بود 

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوم دکترا اونایی که دکتر تو خانواده دارن همه و همه یه زحمت میکشین بگین من پسرمو ازمایش خون ببرم چی ...

وقتی ببری دکتر و چکاپ کامل بخوای خودشون مینویسن

تیرویید و ویتامین د و مواد معدنی را هم بخواه

2720
سلام ، من دیروز آزمایش اکو دادم چون رفتم بیمارستان و خیلیم شلوغ بود دکتر فرصت نکرد توضیح بده فقط دار ...

دریچه میترال و تری کاسبید قلب برگشت خون داره و دریچه میترال پرولاپس داره عزیزم و اگر کم باشه مشکل نداره و باید دوباره سالی یه بار اکو کنه که اگه هرکدوم از دریچه ها شدت پرولاپش یا برگشتش بیشتر شد درمان کنه الان اگه گفته کمه مشکلی نداره😊

استارتر خواهر برادر من جفتشون پزشکنو بیدارن .اگر میخوای منم در نظر بگیر

عزیزم خدا حفظشون کنه. متخصص چی هستند؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2714
خب این چی هست دقیقا ؟؟؟؟  خطرناکه ؟؟

منم دارم شلی دریچه میترال فکر نکنم خطرناک باشه گاهی درد داره فقط

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
متخصص چی هستند. آخه یک سوالی دارم.

وااااای شمارو سه چهار سال پیش باهاتون با یه کاربری حرف میزدم یهو منو بردی به گذشته یادتون میاد مامان گل پسر بودم فکر کنم.حامله بود از شخصیت و مهربونیتون یادمه و اسمتون

منم دارم شلی دریچه میترال فکر نکنم خطرناک باشه گاهی درد داره فقط

دردش واقعااااا کلافه میکنه آدمو ... 😞

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
2706