2726
عنوان

پزشک داریم تو این سایت ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6856 بازدید | 295 پست

خانوم دکترا اونایی که دکتر تو خانواده دارن همه و همه یه زحمت میکشین بگین من پسرمو ازمایش خون ببرم چی هارو چک کنم میخوام ازسلامتیش مطمئن شم.همه رو بگین زینک و ویتامین و اهن و نقص سیستم ایمنی و هر چی که با خون میشه فهمید ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله

دخترم ۱۸ ماهشه اما هنوزم نمیتونه بدون کمک به طور مستقل راه بره. با کمک یک دست گرفتن راه میره. ضمنا حرفم زیاد نمیزنه. از غریبه ها و افراد بزرگسال که با من یا پدرش یا خودش نزدیک میشن و یا حرف میزنن هراس داره و فریاد میکشه حتی شده ۵ ساعت مداوم داد زده. ما نگران اوتیسم هستیم اما به هیچجا نرسیدیم. ارتباط چشمی داره. علاعمش اینها بود. نمیدونم چرا راه نمیره و ایا علایم اوتیسم اینها است یا خیر

ممنونم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
باید درمان بشید 

خوب میشه یا شدیده و باید تا اخر عمرم بخورم عزیزم؟🙁

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
عزیزم یه سوال اگه وقت شد برای منم بپرس...من ازمایش تیروئیدم t3 و t4 نرمال بود ولی thدقیق نمیدونم ی ه ...

گرچه بستگی به رنج ازمایشگاهی داره که ازمایش دادی ولی ۵ مشکلی نداره عکسش را بگذاری بهتره

چیز مهمی نیست نگران نباش

ممنونم🤗انشالله همینطوره چی زیاد بهش ندم که بدتر نشه🤔

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
بله

ببخشید خانم دکتر سوالمو تو صفحه قبلی نوشتم میشه لطفا یه نگاهی بهش بندازین ؟؟؟؟ 🙏🙏🙏

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
بپرس عزیزم پدرم پزشکه ازش میپرسم😊

متخصص چی هستند. آخه یک سوالی دارم.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706