2726
عنوان

پزشک داریم تو این سایت ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6856 بازدید | 295 پست
استارتر خواهر برادر من جفتشون پزشکنو بیدارن .اگر میخوای منم در نظر بگیر

میشه منم راجب بچم سوال پزشکی ازتون بپرسم؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دخترم سه سالشه آزمایش چکاب داده زینک بدنش بالاتر از حد نرمالش بود نگرانم

معمولا ازمایشگاه اون حد نرمال ازمایش را برای بزرگسالان میزنه برای همین به اون محدوده اگر سن ننوشته جلوش توجه نکن فقط نشون متخصص اطفال بده

معمولا افزایش زینک باعث تب تهوع استفراغ بدمزه شدن دهان دل درد و اینا میشه ایا این علایم را داره؟

استارتر خواهر برادر من جفتشون پزشکنو بیدارن .اگر میخوای منم در نظر بگیر

اینجا همه میگن کرم زینک اکساید برا جلوگیری از بوی ببخشید عرق زیر بغل خوبه یه عده هم مخالفن شما بپرسید همه جمعند دیگه همه متوجه شن خوبه یا خوب نیست.

پیشاپیش ممممممنون.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
بپرس عزیزم پدرم پزشکه ازش میپرسم😊

سلام ، من دیروز آزمایش اکو دادم چون رفتم بیمارستان و خیلیم شلوغ بود دکتر فرصت نکرد توضیح بده فقط دارو نوشت گفت هیچ مشکلی نیست !! 

میشه ازشون بپرسید اینایی که تو برگه اکو نوشته دقیقا معنیش چیه ؟؟

mitral valves : regurgitation 

Prolapse 

Aerotic valavr : normall

Tricuspud valve : regurgitation 

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
بعله .بفرمایید

دخترم ۱۸ ماهشه اما هنوزم نمیتونه بدون کمک به طور مستقل راه بره. با کمک یک دست گرفتن راه میره. ضمنا حرفم زیاد نمیزنه. از غریبه ها و افراد بزرگسال که با من یا پدرش یا خودش نزدیک میشن و یا حرف میزنن هراس داره و فریاد میکشه حتی شده ۵ ساعت مداوم داد زده. ما نگران اوتیسم هستیم اما به هیچجا نرسیدیم. ارتباط چشمی داره. علاعمش اینها بود. نمیدونم چرا راه نمیره و ایا علایم اوتیسم اینها است یا خیر

ممنونم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
معمولا ازمایشگاه اون حد نرمال ازمایش را برای بزرگسالان میزنه برای همین به اون محدوده اگر سن ننوشته ج ...

نمیدونم اگه داره بهم نمیگه آزمایش گاه رنج نرمال همه رو زده اخه زن و مرد و بجه رنج نرمالش هم سطح با اقایون بود 

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
بعله .بفرمایید

عزیزم یه سوال اگه وقت شد برای منم بپرس...من ازمایش تیروئیدم t3 و t4 نرمال بود ولی thدقیق نمیدونم ی همچبن چیزی ک از مغز ترشح میشه یکم بیشتر از ۵ بود اگ اشتباع نکنم میخواستم بدونم کم کاره؟یا جزئیه و درمان میشع با تیروکسین😕هنو به دکتر نشون ندادم اینارو خودم یکم تجزیع تحلیل کردم ببخشید اگ متوجه نشدی 🙁

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
2706