2726
عنوان

پزشک داریم تو این سایت ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6856 بازدید | 295 پست
بچه ها یه چیزی میگم ولی مسخره ام نکنید ناموسن

چیه؟نکنه دکتری؟

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بابا ولی سوالم اینه میگم چجوری یه کاربررو صدا میزنین میاد تو یه تاپیک  به اصطلاح تگش میکنی ...

علامت @رو قبل از اسمش بذار منشن میشه

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
نه بابا ولی سوالم اینه میگم چجوری یه کاربررو صدا میزنین میاد تو یه تاپیک  به اصطلاح تگش میکنی ...

هرچی هست اسمش بنویس فقط قبلش یه@بذار تنگش😁به همین راحتی

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
بله عزیزم😊🌺

شما پزشکین خیر ببینی منم فکرم خیلی درگیره میشه یه سوال بپرسم

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
2706