1147
1226
عنوان

پزشک داریم تو این سایت ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6496 بازدید | 295 پست

خانوم دکترا اونایی که دکتر تو خانواده دارن همه و همه یه زحمت میکشین بگین من پسرمو ازمایش خون ببرم چی هارو چک کنم میخوام ازسلامتیش مطمئن شم.همه رو بگین زینک و ویتامین و اهن و نقص سیستم ایمنی و هر چی که با خون میشه فهمید ممنون

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
بله

دخترم ۱۸ ماهشه اما هنوزم نمیتونه بدون کمک به طور مستقل راه بره. با کمک یک دست گرفتن راه میره. ضمنا حرفم زیاد نمیزنه. از غریبه ها و افراد بزرگسال که با من یا پدرش یا خودش نزدیک میشن و یا حرف میزنن هراس داره و فریاد میکشه حتی شده ۵ ساعت مداوم داد زده. ما نگران اوتیسم هستیم اما به هیچجا نرسیدیم. ارتباط چشمی داره. علاعمش اینها بود. نمیدونم چرا راه نمیره و ایا علایم اوتیسم اینها است یا خیر

ممنونم

عزیزم یه سوال اگه وقت شد برای منم بپرس...من ازمایش تیروئیدم t3 و t4 نرمال بود ولی thدقیق نمیدونم ی ه ...

گرچه بستگی به رنج ازمایشگاهی داره که ازمایش دادی ولی ۵ مشکلی نداره عکسش را بگذاری بهتره

8
چیز مهمی نیست نگران نباش

ممنونم🤗انشالله همینطوره چی زیاد بهش ندم که بدتر نشه🤔

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
بله

ببخشید خانم دکتر سوالمو تو صفحه قبلی نوشتم میشه لطفا یه نگاهی بهش بندازین ؟؟؟؟ 🙏🙏🙏

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
1167
برای همین میگم نشون متخصص اطفال که بدی خیالت راحت میشه

میخواستم اتفاقا بعد تعطیلی ها ببرم ولی فکرم درگیر بود 

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
خانوم دکترا اونایی که دکتر تو خانواده دارن همه و همه یه زحمت میکشین بگین من پسرمو ازمایش خون ببرم چی ...

وقتی ببری دکتر و چکاپ کامل بخوای خودشون مینویسن

تیرویید و ویتامین د و مواد معدنی را هم بخواه

سلام ، من دیروز آزمایش اکو دادم چون رفتم بیمارستان و خیلیم شلوغ بود دکتر فرصت نکرد توضیح بده فقط دار ...

دریچه میترال و تری کاسبید قلب برگشت خون داره و دریچه میترال پرولاپس داره عزیزم و اگر کم باشه مشکل نداره و باید دوباره سالی یه بار اکو کنه که اگه هرکدوم از دریچه ها شدت پرولاپش یا برگشتش بیشتر شد درمان کنه الان اگه گفته کمه مشکلی نداره😊

1241