2726
بخاطر گناهی ک نکردم مجازات شدم

هر چی بوده و نبوده تموم شده گذشته اونیم که حق کشی کرده باید یه روزی تاوانشو بده از هر دست بده از همون دستم میگیره تو چرا برای گناه نکرده خودتو سرزنش کنی تو چرا داری خودتو مجازات میکنی و اینجوری که یه مهر تایید میزنی به کار اونا.. خدا رو قاضی خودت کن نه بنده خدا که عقلش به چشم و گوششه... 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه فامیل داشتیم خودشو سوزوند.بعد قبل از مرگش با بالای هفتاد هشتاد درصد سوختگی رفته بودن اقوام مثل چی ...

اره واقعا من 3 بار اینکارو کردم  وای خدا پشیمون شدم ولی زیادی پیشروی نکردم فقط در حد ترسوندن که زنده بمونم

لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ  إِنَّا مُنَجُّوكَ .«نترس و غمگین نباش ، ما تو را نجات خواهیم داد »                                       سوره عنکبوت ،آیه 33.
بستن
یه جوری از نوک کوه های بلند حرف میزنی ، که آدم دوست داره پرواز کنه..... 
2728

دختر  خوب تو باید حرف دلت بزنی که دیگران بتوان کمک کنند. .حرفات سر بسته هستن...

چی جیگر تو سوزند؟

تاپیک های قبلی ات رو خوندم تو یکیشان نوشته بودی به خاطر عمل دماغت افسرده و ناراحت هستید. ...

اگر اینه فقط که راه داره

اگرم چیز دیگه ای هست؟؟؟ بگو بگو

یه جوری از نوک کوه های بلند حرف میزنی ، که آدم دوست داره پرواز کنه..... 

عزیزم منتظرتم از خودت بهم خبر بدی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒